REKLAMAA1 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  50 renomowanych pracodawców i tłumy potencjalnych pracowników. W ursynowskiej uczelni Vistula trwają IV Targi Pracy JOB SPOT. Wiele osób już znalazło na nich pracę lub staż.

  Idea zorganizowania targów pracy pojawiła się 4 lata temu. - Zrobiliśmy wtedy dzień otwarty dla pracodawców. Liczba uczestników nas zaskoczyła. Od 4 lat co roku organizujemy targi, rozszerzamy ich zasięg - mówi Anna Plewa z Grupy Vistula.

  Jak zapewniają organizatorzy pracę można tu znaleźć pod jednym warunkiem, że się tego chce. I rzeczywiście oferta stażów i zatrudnienia jest dziś mnóstwo. Prezentuje je ponad 50 rekruterów z małych i dużych firm. Wśród nich: NC+, Accenture, Saint Gobain, Millenium, Etendard, Emmerson, Rainbow, Pekao S.A., Orbis Hotel Group, Lionbrigde czy Altkom.

  ZOBACZ VIDEO: TARGI PRACY JOB SPOT 2016 NA URSYNOWIE

  Przekrój branż jest bardzo szeroki - od finansów, przez konsulting po budownictwo czy usługi informatyczne.

  - Targi przynoszą nam mnóstwo korzyści. Pracownicy, ktorych znajdujemy na nich to są często sprawdzeni ludziei. My potrzebujemy kompetencji dotyczących komunikacji, otwartości - mówi Dorota Kołak, rekruter NC+.

  Targi Pracy JOB SPOT trwają w Uczelni Vistula przy ul. Stokłosy 3 do godz. 16:00. Znaleźć można tam nie tylko pracę, ale też posłuchać wykładów biznesowych i dowiedzieć się jak pozyskać kapitał na własną działalność. Patronem medialnym imprezy jest Haloursynow.pl.

  ZOBACZ FOTOGALERIĘ Z TARGÓW JOB SPOT 2016

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3436 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021