REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 kwietnia 2019, 16:16 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Za nami kolejna Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa. Dopisała pogoda, nie zawiedli także sprzedawcy i klienci. Około godziny trzynastej tłum na parkingu za urzędem dzielnicy zgęstniał tak, że ledwo można było dojrzeć towar!

  Tłumy handlujących i sprzedających były do przewidzenia, ale takiej frekwencji nikt się nie spodziewał. Świetnie schodziły książki, ubrania, zabawki i rękodzieło. – Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni liczbą zainteresowanych ludzi – komentują Anna i Michał handlujący ubrankami po swoich dzieciach.

  Setki sprzedawców rozłożyły swoje stoiska zarówno na terenie parkingu, jak i na okolicznych trawnikach. Mieszkańcy, którzy przyzwyczaili się już do co miesięcznych wyprzedaży, dziś mieli naprawdę w czym wybierać.

  Nie zabrakło wiosennych i wielkanocnych dekoracji od ursynowskich rękodzielniczek. Kupić można było ręcznie zdobione jajka, robione na szydełku zajączki czy ozdobne wianki.

  Małgosia, która „poluje” na garażówkach na foki, tym razem trafiła na sztukę prosto z Helu. – Za całe 4 zł – śmieje się mieszkanka Natolina.

  Oryginalnym zakupem – za 20 zł – pochwalił nam się Damian. Udało mu się kupić łuk ze strzałami. – Bez grotów, w sam raz do treningu w lesie – mówi, a jego przyjaciółka dodaje, że przyszła na wyprzedaż w poszukiwaniu oryginalnych, starych książek.

  Także sprzedawcy byli dzisiaj zadowoleni. Świetnie schodziły zarówno klocki Lego, jak i książki. – W przyszłym miesiącu też jesteśmy. Na bank! To świetna zabawa i można trochę dorobić – śmieje się pan Rafał.

  Z tłumu wyróżniali się wolontariusze w żółtych koszulkach – to młodzież, która wspiera akcję Fundacji Hospicjum Onkologicznego „Pola Nadziei”. Za datek na rzecz hospicjum, wręczali darczyńcom żonkile.  

  Kolejna okazja do poszukania i sprzedania zalegających w domu skarbów już za miesiąc - 12 maja, a następne: 2 czerwca, 7 lipca, 25 sierpnia, 8 września, 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia. Portal Haloursynow.pl jest patronem Ursynowskich Ratuszowych Wyprzedaży Garażowych.

  W GALERII ZDJĘCIA Z NIEDZIELNEJ WYPRZEDAŻY:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 50

  • 35
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 8
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Miszczuj 1 4 miesiące temuocena: 50% 

   Niepojęty bałagan, jarmarczne zwyczaje na URsynowie, no cóż swój urok mają, ale wolałbym takiej biedy nie oglądać.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2713 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO