REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AR)

  REKLAMA

  Jedna książka za 10, trzy - za 20 złotych. Targom nie było końca, podobnie jak uśmiechom i sąsiedzkim pogawędkom. Na kolejnej ursynowskiej garażówce zjawiły się tłumy sprzedających i kupujących.

  Dobra pogoda i pierwszy dzień bez handlu w galeriach, przyczyniły się do rekordowej edycji Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej. Od 12:00 przy parkingu podziemnym urzędu dzielnicy zrobiło się duże zamieszanie. Sprzedających było jeszcze więcej niż miesiąc temu. Wystawiali przysłowiowe "mydło i powidło".

  - Uwielbiam takie imprezy! Ten klimat, te pogawędki z sąsiadami, te żarty... Fajnie spędzony czas! - przekonuje Agnieszka.

  Książki, komiksy, albumy, ubrania, zabawki, lalki Barbie, foteliki samochodowe, płyty cd i filmy dvd, obrazy, ozdobne jaja, palemki wielkanocne, monety, buty, rodowe srebra... Rzeczy wystawionych na sprzedaż było bez liku. Kupujący oglądali, dotykali, byli bardzo wybredni i ostro się targowali. Sprzedawcy zachwalali.

  - Bardzo dbałem o te zabawki, może być pani pewna, że są w znakomitym stanie! Zachęcam do zakupu - zachwalał 13-letni sprzedający w rozmowie z zainteresowaną klientką. 

  Rozmach imprezy, która bardzo dobrze została przyjęta przez ursynowian zaskoczył nawet jej głownego pomysłodawcę - radnego Krystiana Malesę. 

  - To przerosło moje najśmielsze wyobrażenie! Ludzie proszą o więcej, mówią, że nawet co tydzień przychodziliby na wyprzedaż. Było dużo uśmiechu, ale też spotkań sąsiedzkich. Byłem świadkiem, gdy jedna pani spotkała dawno niewidzianą znajomą - mówi Malesa.

  Kolejna, piąta wyprzedaż już za miesiąc. Być może będzie pierwszą zorganizowaną w całości na świeżym powietrzu. Jeśli pozwoli pogoda, kupujący i sprzedający spotkają się na parkingu na tyłach ratusza.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z GARAŻÓWKI:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 52

  • 31
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 12
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.239 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-03----10-04-2019