REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Kazik na Dniach Ursynowa 2018

  Kazik na Dniach Ursynowa 2018 (SK)

  Właśnie dziś kończyłyby się 25. jubileuszowe Dni Ursynowa... gdyby się odbyły. Impreza została odwołania z powodu epidemii koronawirusa i w tym roku już na pewno się nie odbędzie. Dlatego przypominamy, jak bawiliśmy się w poprzednich latach. Zobaczmy i powspominajmy!

  Piątek, 5 czerwca 2020 roku miał być dniem rozpoczęcia trzydniowych Dni Ursynowa pod Kopą Cwila. W tym roku miała się odbyć szczególna, jubileuszowa, 25. edycja tej największej dzielnicowej imprezy, której pozazdrościć nam może niejedna dzielnica i niejedno miasto. Każdego roku na Dniach Ursynowa występuje plejada gwiazd!

  2017: T. Love, Bednarek, Kortez, Feel, Golden Life i Bajm

  Szczególnie bogaty program Dni Ursynowa mają od trzech lat. W 2017 roku, z okazji 40-lecia Ursynowa, zabawa trwała aż trzy dni, dla publiczności zaśpiewali wówczas: T. Love, Bednarek, Kortez, Feel, Golden Life i gwiazda wieczoru Bajm. Do dziś uczestnicy koncertu wspominają fenomenalny występ Beaty Kozidrak i jej zespołu.

  2018: Cleo, IRA, Lao Che, Mesajah, Afromental i KULT

  Rok później impreza była nie mniej efektowna. 8 i 9 czerwca 2018 roku pod Kopą Cwila wystąpili: Cleo, zespołu Ira, Kult, Afromental, Mesajah oraz Lao Che. Znów - największe show zrobiła gwiazda wieczoru, czyli Kazik Staszewski z Kultem, który był jednym z lepszych jego koncertów w tamtym roku. 

  W tym roku Kazik miał być znów gwiazdą Dni Ursynowa 2020. Ale ze względu na epidemię koronawirusa koncerty odwołano, być może dzielnica będzie chciała, aby Kult wystąpiła w przyszłym roku? Z pewnością piosenki z nowego albumu Kazika, nagrane podczas epidemii, w tym słynna "Twój ból jest lepszy niż mój", zabrzmiałyby pod Kopą Cwila wyjątkowo. 

  2019: KęKę, PK3, Maleńczuk, O.S.T.R. i Lady Pank

  W 2019 roku, a więc rok temu, pod Kopą Cwila tradycyjnie bawiło się kilkadziesiąt tysięcy ludzi. 24. Dni Ursynowa miały iście gwiazdorską obsadę. W piątek, 7 czerwca zagrali: Brak Snu, KęKę, Poparzeni Kawą Trzy, a na deser - Maleńczuk + Rhythm Section. W sobotę - Ursynowski Chór IUVENIS, The Dumplings, O.S.T.R, a w finale - Lady Pank, który rozgrzał publikę do czerwoności.

   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 49

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 33
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  11Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~WieśioUbek 11 3 miesiące temuocena: 42% 

   Budżet na zajęcia dla dzieci i wydarzenia w osiedlowych Domach Kultury i szkołach -0 zł i 0 groszy. Budżet na święto marihuany i piwa połączone z agitacją polityczną i radosnymi urynaliami 5 000 000 zł Netto. Od lat. Dla tego trolla co pisze że imprezy w domach kultury są nie dostępne to powiem że odkąd ich nie ma to są niedostępne a jak były to każdy mógł za darmo odebrać sobie bileciki i iść na co chciał także nie kłam koleś. Miało nie być imprez i zajęć bo ma być Ursynowskie Centrum Kultury a teraz nie ma ani imprez, ani zajęć ani Ursynowskiego Centrum Kultury.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~widz 10 3 miesiące temuocena: 38% 

   WiesioUbeku wejściówki to były dla tych co mieli dojścia lub je wystali. Ewentualnie mieli szczęście.Na atrakcyjne wydarzenia nie udało mi się wylosować biletu ani razu. Wystać coś się udało. I tyle w temacie. Tak więc to ty kłamiesz a nie ja. A zajęć w domach kultury przed pandemią trochę było - nie opowiadaj głupot.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 5 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KabatTy 9 3 miesiące temuocena: 70% 

   @widz - ale to taka wejściówka miałaby na Ciebie gdzieś czekać? Normalne, że jest kolejka, zapisy albo losowanie ze zgłoszeń mailowych. Impreza za darmo czyli chętnych pewnie więcej niż miejsc. Jak to inaczej rozwiązać?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Widz 8 3 miesiące temuocena: 67% 

   ~ kabatTy Oczywiście imprezy w domach kultury muszą być w jakiś sposób biletowane bo chętnych jest więcej niż miejsc. Nie mam nic przeciwko losowaniom czy kolejkom, choć niektórzy są przy takiej dystrybucji pokrzywdzeni. Ja tylko podkreślam, że koncerty plenerowe nie mają tych ograniczeń. Czyli biorą w nich udział wszyscy chętni a nie tylko ci co wejściówki wystąpi, wylosowali. Czyli zapewniają najszerszy dostęp przy relatywnie niewielkich kosztach w przeliczeniu na uczestnika.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kult 7 3 miesiące temuocena: 48% 

   Twój ból jest większy niż moj.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KJL 6 3 miesiące temuocena: 50% 

   I bardzo dobrze, że nie będzie.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursy40 5 3 miesiące temuocena: 48% 

   Jak będą za rok, to bardzo dobrze, że ciebie nie będzie! :-)

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 12 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kaczkalewaczka 4 3 miesiące temuocena: 48% 

   I chwała Bogu! Święto narkomanii, chuligaństwa, pijaków i innego bydła z Kobyłki i Wołomina kosztem mieszkańców i na koszt mieszkańców. Tę pieniądze powinny iść na lato w mieście w naszych osiedlowych Domach Kultury i szkołach!

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursy40 3 3 miesiące temuocena: 51% 

   Byłem parę razy na tej imprezie, ludzie po prostu się bawią. Nie podoba ci się, nie przychodź albo może nawet zrób sobie weekend za miastem - będziesz miał spokój. Choć aż boję się myśleć, gdzie ty chodzisz, że aż takie rzeczy widzisz - olaboga! :-o

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 18 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Widz 2 3 miesiące temuocena: 61% 

   Akurat dni Ursynowa są jedną z nielicznych imprez dostępnych naprawdę dla wszystkich chętnych. W przeciwieństwie do wydarzeń w domach kultury. One też są zresztą na koszt mieszkańców. A Kobyłkę i Wołomin darzysz widzę uczuciem

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 14 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~widz 1 3 miesiące temuocena: 57% 

   Oby w przyszłym roku udało się je zorganizować w takiej obsadzie jaka była planowana na ten rok: Kult i Dżem. To będzie wydarzenie największego kalibru!!!

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3463 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020