REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Już czas na wybór szkoły językowej dla dziecka. Angielski to podstawa! Każdy musi znać ten język, niezależnie od tego, co będzie robić w życiu. Nauka w szkole nie wystarcza i nie satysfakcjonuje wszystkich. Czy lekcje są stacjonarne czy online - wybierz zajęcia dodatkowe w profesjonalnej szkole językowej, która nauczy Twoje dziecko mówić po angielsku w każdej sytuacji!

  Oto 3 najważniejsze zasady skutecznej nauki języka angielskiego dla dzieci:

  1. Równy poziom w grupie - nauka bez frustracji 
  2. Podręcznik nie wystarcza - skuteczna metoda Five Stars Method i programy autorskie
  3. Rytuały a nie rutyna - efektywna nauka bez wysiłku 

  Równy poziom w grupie zapewni dziecku naukę bez frustracji

  Najbardziej popularne kursy językowe dla dzieci i młodzieży to kursy grupowe. Kiedy będziesz szukać szkoły językowej, upewnij się w jaki sposób dobiera się dzieci w grupach. Często zdarza się, że dzieci z tej samej klasy są uczniami jednej grupy, ale niestety nie zawsze ich poziom angielskiego jest taki sam. Konieczna jest weryfikacja poziomu znajomości języka i najlepszy efekt daje rozmowa z Metodykiem. Od prawie 10 lat obserwujemy spotkania z Metodykiem w szkole językowej The Palms, która od zawsze preferowała taką formę weryfikacji. Kiedy wiele szkół poszło tym samym śladem, szkoła The Palms wprowadza w tym roku nowość – grupowe lekcje pokazowe z Metodykiem. 

  Podczas lekcji pokazowej Metodyk przeprowadza odpowiednie ćwiczenia w formie gier i zabaw językowych, ale w tym samym czasie bacznie obserwuje zachowanie dzieci i ocenia ich płynność językową. Tylko doświadczony pedagog może ocenić potencjał dziecka do nauki języka w roku szkolnym w taki sposób. Właśnie rozpoczyna się cykl nowych lekcji pokazowych, sprawdź jaki jest harmonogram i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka. 

  Podręcznik nie wystarcza – skuteczna metoda nauki języków Five Stars Method i programy autorskie

  Aby nauczyć dzieci mówić po angielsku, niezbędna jest skuteczna metoda Five Stars Method. Realizowanie kursu językowego w oparciu o nawet najlepszy podręcznik nie wystarczy. Skuteczna metoda opiera się na tym, że w trakcie jednej lekcji lektorzy przygotowują specjalną mieszankę ćwiczeń inspirujących dzieci do mówienia. Pomagają w tym autorskie programy Akiki’s Playhouse (dla młodszych dzieci) i Surfing Paradise (dla młodzieży), które od lat są skutecznie realizowane w szkole The Palms. Możesz porozmawiać o metodach nauczania podczas wizyty w szkole. Umów się na spotkanie już dziś! Kursy językowe w dobrych szkołach językowych startują dość wcześnie, a w małych grupach może zabraknąć miejsc!

  Rytuały a nie rutyna - efektywna nauka angielskiego bez wysiłku

  Nauka języków jest bardziej efektywna, kiedy towarzyszą jej skuteczne rytuały. Pisaliśmy już o tym w artykule „Jak zwiększyć efektywność nauki języka” (tutaj możesz do niego wrócić). Według badań przeprowadzonych przez Harvard University, nauka jest bardziej skuteczna, jeśli zredukujemy lęk i stres. Przy nauce języków świetnie nadają się do tego gry językowe. Uczniowie koncentrują się na rywalizacji, zasadach gry, a rozmowa w języku obcym odbywa się mimochodem. Takie sposoby stosuje szkoła językowa The Palms, która specjalizuje się w nauce z wykorzystaniem gier językowych. 

  Zaufaj szkole językowej The Palms! Zrobiło to już wielu klientów, którzy dzielą się bardzo pozytywnymi opiniami:

  „Wśród masy szkół j. angielskiego The Palms wyróżnia się bardzo: pomysłowością, wizją i umiejętnością realizacji tej wizji. Od kiedy moja córka chodzi do The Palms, zupełnie zmieniła podejście do nauki języka. Po prostu wzrusza mnie jak kompetentnie i kreatywnie to robicie :) Dziękuję i trzymam za Was kciuki.”

  „Bardzo cieszę się, że trafiłam do The Palms! Po kilku miesiącach nauki widzę u siebie duży progres. W końcu zapamiętałam rzeczy, z którymi miałam problem! W dodatku miła atmosfera w szkole i w grupie sprawia, że przychodzę tam nie z obowiązku, a z ochotą.”

  „The Palms to miejsce, do którego Max chodzi z przyjemnością. Nie trzeba go poganiać, nie trzeba przypominać. Lekcje angielskiego to dla niego dobrze spędzony czas. Czas, który jest jednocześnie zabawą i nauką. To chyba dobra rekomendacja również dla innych rodziców”

  Zapisy na kursy językowe w szkole The Palms już trwają!

  Pierwszy krok przy zapisaniu się do szkoły The Palms to umówienie lekcji pokazowej dla dziecka. Skorzystaj z formularza kontaktowego i nie zwlekaj. To jest bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z Metodykiem. The Palms to nowoczesna i doskonale wyposażona szkoła językowa. Warszawa jest miastem, w której znajdują się dwie siedziby naszej placówki (w dzielnicy Ursynów i Wilanów). Uczymy z pasją i 100% zaangażowaniem – przekonaj się sam!

  Formularz kontaktowy znajduje się tutaj.

  Szkoła językowa The Palms zaprasza!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.3083 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-09----30-09-2020