REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 kwietnia 2018, 21:19 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (DOK)

  Zespół „My Own Wasteland” zwyciężył w czwartej edycji Ursynów Music Fest 2018. Konkurs ma odkrywać nowe talenty muzyczne na Ursynowie. Laureaci zagrają na Dniach Ursynowa, przed wielotysięczną publicznością.

  W miniony weekend w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów na ul. Kajakowej, odbyła się 4. edycja festiwalu muzycznego "Ursynów Music Fest". Celem konkursu było promowanie mieszkających lub uczących się na Ursynowie młodych wykonawców – wokalistów i zespołów muzycznych.

  Jury pod przewodnictwem Kasi Klich z udziałem Jarosława „Yaro” Płocicy oraz Marcina Fibicha - muzyka, pracownika DOK Ursynów oceniało w sobotę występy młodych wykonawców.

  Do konkursu przystąpiły trzy mocne składy: Aleksandra Szczygieł (solistka) z Szymonem Kozyrą (gitara), zespół „Dreamless Night” w składzie: Julia Deisenberg (klawisze), Weronika Jaroszewska (wokal), Zofia Szymczyk (gitara basowa), Wojciech Dramiński (gitara elektryczna), Michał Nieznański (gitara elektryczna),Tadeusz Dramiński (perkusja) oraz zespół „My Own Wasteland” - Krzysiek „Kris” Miller (wokal, gitara), Przemek „Pepe” Pryfer (perkusja) oraz Krzysiek Buffi (gitara basowa).

  Jury postanowiło przyznać główną nagrodę – występ podczas tegorocznych Dni Ursynowa (8 i 9 czerwca) – zespołowi „My Own Wasteland”.

  Zespół ujął jurorów profesjonalizmem, zgraniem i bardzo dobrym brzmieniem

  – mówi dyrektorka DOK Ursynów, Beata Rusinowska.

  „My Own Wasteland” gra mieszankę rock'n'rolla i punk-rocka. Trio istnieje od 2017 roku, wydało już swój mini album zatytułowany „Nothing You Wanna Know”. Chłopacy mają już na swoim koncie nagrodę publiczności na festiwalu GAPA 2017, pierwsze miejsce w konkursie Bands Battle 2018 i pierwsze miejsce w eliminacjach na Juwenalia Politechniki Warszawskiej.

  W przyszłym roku Ursynów Music Fest czekają zmiany. Do tej pory mogli się do niego zgłaszać mieszkańcy Ursynowa w wieku od 13 do 25 lat oraz uczniowie uczęszczający do ursynowskich gimnazjów i liceów (wśród uczestników zespołów musiał znaleźć się co najmniej jeden mieszkaniec Ursynowa, bądź jeden uczeń ursynowskich szkół).

  - Być może ten zapis regulaminowy spowodował, iż do konkursu zgłosiła się mała liczba wykonawców. Ale wielkie dzięki dla nich! – mówi Rusinowska i zapowiada, że jeśli DOK zostanie organizatorem także kolejnej edycji, będzie pracować nad rozwojem festiwalu w kolejnych latach.

  POSŁUCHAJ ZESPOŁU "MY OWN WASTELAND":

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kasia Tulejka 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Cala impreza była obserwowana przez ok 15 osób? Czy nie lepiej zmienić lokalizację tak by można było jakoś dojść tam? Dojechać? Kajakowa to już Lesznowola!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2686 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-05----10-06-2019