REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Specjalistyczna grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego

  Specjalistyczna grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego (PSP m.st. Warszawa)

  Pracownica firmy sprzątającej rozlała środek do czyszczenia. Pięć osób zatruło się oparami. Zostali przewiezieni do szpitala. Na teren basenu przy ulicy Koncertowej wezwano specjalistyczna grupę ratownictwa chemiczno-ekologicznego.

  - Był to błąd ludzki. Pracownica przygotowywała się do czyszczenia. Niefortunnie rozlała część środka w basenowej hali – mówi Anita Nasierowska, dyrektor Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Na miejsce została wezwana specjalistyczna grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego. Pojawiły się także dwa wozy strażackie. Działania strażaków trwały około godziny. Środek czyszczący nie dostał się do wody.

  Niestety pięć osób zatruło się oparami. Zostały przewiezione do szpitala. Trzy z nich do domu trafiły jeszcze tego samego dnia. Pozostałe dwie zostały w na obserwacji.

  Jak nas zapewniono, firma sprzątająca ma uważniej obchodzić się z środkami chemicznymi. Pracownicy dostali specjalne zalecenie od dyrekcji Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3131 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020