REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  W przeciągu ostatnich kilku lat możemy zauważyć, że tatuaże zdecydowanie powróciły do łask, ba stały się wręcz modne. Jeszcze do niedawna tatuaże traktowane były, jako przejaw buntu, teraz jest to pewnego rodzaju forma sztuki, którą prawie wszyscy, chcą mieć na swojej skórze. Sprawdź nasze TOP 8 studia tatuażu w Warszawie!

  Wzrastający popyt na tatuaże powoduje, że co rusz otwierają się nowe studia tatuażu. Jednak ilość nie zawsze musi iść za jakością, dlatego warto wcześniej zrobić porządny research. W końcu tatuaż zostaje z nami przez całe życie, a raczej nikt nie chce poddać się bolesnej opcji usunięcia pseudo dzieła sztuki. Gdzie i do kogo iść w Warszawie? Tego dowiecie się z niniejszego artykułu.

  TOP 8 Studia Tatuażu Warszawa [RANKING] inksearch

  Prism, Warszawa

  Olie Siiz, Paweł Indulski, Piotr Indulski, Luiza Kwiatkowska, Ula Riget, Ewa Dusa, Marta Szumigaj, Gosia Gralińska – to są nazwiska, które trzeba znać. Niebywały talent, ciężka praca, ogromna precyzja i kreatywność. Tak można nazwać tatuażystów na co dzień pracujących w jednym z najlepszych studiów tatuażu w Polsce - PRISM. W Prism wykonacie tatuaże w stylu dotwork, linework, black&grey, blackwork, watercolor, graphic, realism, neo-traditional oraz cover-up.

  Kinky Needle Tattoo, Warszawa

  Profesjonaliści i perfekcjoniści w jednym. U tatuażystów z Kinky Needle Tatoo nie ma miejsce na kompromisy. Dlatego jeśli wiesz co chcesz, gdzie chcesz i u kogo chcesz, to koniecznie wbijaj na Aleje Ujazdowskie w Warszawie.

  Pracownia Lunatyk, Warszawa

  Jeżeli podobają Wam się minimalistyczne wzory utrzymane w stylu black & grey to koniecznie zajrzyjcie do Agnieszki Kowalskiej „Cojabazgram” z pracowni Lunatyk w Warszawie. Agnieszka sama siebie określa „Panią Dziarator” i najlepiej czuje się w dotwork, linework, wspomnianych minimalistycznych wzorach oraz tatuażach black&grey.

  TOP 8 Studia Tatuażu Warszawa [RANKING] inksearch​​

  Studio Dereniowa, Warszawa

  Najstarsze studio tatuażu w Warszawie, bowiem istnieje już od 1995 roku. W dodatku powiadające wielu utalentowanych artystów. Wystarczy spojrzeć na portfolio Sergeia, by od razu wiedzieć, że Dereniowa to dobry tatuatorski adres.

  Pink Machine Tattoo, Warszawa

  Studio tatuaże przyjazne fanom komiksów, street artu i szeroko pojętej kultury ulicznej. To właśnie u nich bez spiny, na totalnym luzie wykonasz tatuaż o jakim marzysz. Jeśli masz na oku wzór, który bardzo Ci się podoba, możesz być pewien, że w Pink Machine zrobią wszystko, by dziarka zachwycała.

  DUChY, Warszawa

  Jeśli DUChY to tylko Andrzej Lipa Lipczyński, który z tatuażem związany jest już ponad dekadę. To warszawskie studio nie straszy choć lubi mroczne klimaty. Zdecydowanie jest to miejsce dla odważnych lubiących style blackwork, linework i dotwork. Polecamy! Zwłaszcza przejrzeć profil Andrzeja Lipczyńskiego.

  TOP 8 Studia Tatuażu Warszawa [RANKING] inksearch

  Pracownia Kaktusz, Warszawa

  Skromna pracownia, z równie skromnymi acz niezwykle utalentowanymi tatuatorkami z Joasią Luną na czele. U Joasi najlepiej sprawdzają się lekkie, florystyczne wzory, z niezwykłą dbałością o szczegóły.

  JKO Tattoo, Warszawa

  W tym studiu zdecydowanie króluje dewiza: kto szuka nie błądzi. W warszawskim studiu każdy znajdzie coś dla siebie. Artur Woszak specjalizuje się w kolorowych tatuażach, w których główną role odgrywają kropki, kolorowy i czarny linework, dotwork, olsdchool i newschool. Jeśli lubisz klimaty rodem z horroru, fantastykę lub abstracke to założycielka studia Jenna Kinga Olkowicz będzie dobrym wyborem. Z kolei Magdalena Węgrzyn stawia na portrety, z realistyką małego i dużego formatu.

  TOP 8 Studia Tatuażu Warszawa [RANKING] inksearch

  Artykuł załadowany: 0.2103 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020