REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 stycznia 2019, 15:12

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Początek roku to zawsze czas tworzenia planów i postanowień, ale również moment, kiedy szczególnie powinniśmy pomyśleć o Babciach i Dziadkach. Zbliżają się ich święta, przypadające na 21 oraz 22 stycznia. Jak uczcić Dzień Babci i Dzień Dziadka? Najlepiej wręczając tym bliskim Twojemu sercu osobom wzruszający i nieoczywisty prezent.

  Najcenniejszy skarb wszystkich Babć i Dziadków

  Seniorzy rodu są źródłem wszystkich zabawnych, dobrych i wyjątkowych rodzinnych historii. Bez trudu przypominają sobie zdarzenia sprzed wielu dekad i opowiadają o dzieciństwie swoich dzieci czy wnuków.

  Babcie oraz Dziadkowie doskonale wiedzą, jak silna jest moc wspomnień — to one tworzą tożsamość człowieka i całej rodziny, dlatego warto pielęgnować pamięć o niezwykłych chwilach. Powrót do przeszłości stanowi dla Dziadków fantastyczną podróż do czasów młodości, ślubu albo pierwszych kroków dzieci.

  Wykorzystaj emocjonalne przywiązanie do wspomnień i stwórz prezent, który zaskoczy i wzruszy. Wywołaj uśmiech na  twarzy Babci albo Dziadka dzięki zdjęciom zachowanym w fotoksiążce (kliknij i sprawdź)!

  Czym jest fotoksiążka?

  Na pewno w swoim domowym archiwum oraz na komputerowych dyskach znajdziesz zdjęcia dziadków, rodziców, rodzeństwa oraz kuzynostwa. To właśnie one tworzą historię Twojej rodziny i są cennymi przedmiotami dla bliskich.

  Możesz ułożyć je we wzruszającą opowieść o Waszych wspólnych chwilach. Prezent w postaci fotoksiążki, czyli nowoczesnego, wydrukowanego na papierze albumu ze zdjęciami, będzie strzałem w dziesiątkę! Poznaj firmę Printu i przekonaj się sam.

  W Dniu Babci i Dniu Dziadka pokażesz tym niezwykłym dla Ciebie osobom, że się o nich troszczysz i zależy Ci, by widzieć ich szczęście. Fotoksiążka to upominek, który zostanie z nimi na wiele lat. Kwiaty zwiędną, czekoladki zostaną zjedzone, a po album Dziadkowie będą mogli sięgnąć w każdej chwili.

  Wyjątkowy prezent w 30 minut

  Do 21 i 22 stycznia zostało już niewiele czasu i obawiasz się, że nie zdążysz przygotować tak wyjątkowego prezentu? Nie martw się! Intuicyjny i prosty w obsłudze kreator Printu to wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć oryginalny prezent dla swoich Dziadków.

  Kiedy wybierzesz zdjęcia i zbierzesz je wszystkie w jednym folderze, otwórz narzędzie online. Wystarczy około 30 minut, by wgrać fotografie i ułożyć je na kolejnych stronach fotoksiążki oraz dodać życzenia czy elementy graficzne. To, jak fotoksiążka będzie wyglądała, zależy tylko od Ciebie!

  Pamiętaj, że masz do wykorzystania specjalnie przygotowane na tę okazję szablony. Gotowe motywy znacznie ułatwiają pracę i sprawiają, że fotoksiążka prezentuje się doskonale.

  Wszystkie szablony przygotowane z myślą o Dziadkach znajdziesz tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/dla-babci-i-dziadka/

  Nie zwlekaj już dłużej z wyborem prezentu dla Babci i Dziadka. Upominek pełen zdjęć, wspomnień i wzruszeń będzie najlepszą opcją! Otrzymasz go pod same drzwi — wystarczy tylko wybrać się z wizytą do dziadków i wręczyć wyjątkowy podarunek.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2492 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019