REKLAMAA1-PAAR--21-08---20-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 września 2019, 10:33

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  W męskiej garderobie nie może zabraknąć stylowych i funkcjonalnych dodatków. Prawdziwy gentleman uwielbia minimalizm, prostotę i elegancję. Wszystkie te cechy zbiera w sobie skórzana, męska torba na ramię. To nieodzowny element codziennych stylizacji u mężczyzn, którzy cenią sobie ponadczasowy, elegancki styl i szyk, który przyciąga uwagę. Jak facet powinien nosić torbę? Zupełnie tak samo jak kobieta – z dumą. Oto torby męskie, na które zdecydowanie powinniśmy zwrócić uwagę na następnych zakupach!

  Torba skórzana męska typu aktówka – dla niej czas się zatrzymał!

  Torby na ramię aktówki to typowe połączenie retro designu z nowoczesną funkcjonalnością. Torba skórzana męska tego typu ma formę typowej teczki z masywną klapą, najczęściej zamykaną na klamrę lub magnes. Równie elegancko wygląda zawieszona przez ramię, jak i noszona w dłoni, na krótkiej rączce. Jej zaletą jest uniwersalny styl – torby męskie na ramię w tym fasonie świetnie sprawdzą się zarówno do formalnych strojów, takich jak garnitur, jak i do stylizacji bardziej casualowych, np. do koszuli i jeansów.

  Torby męskie aktówki to idealne rozwiązanie dla gentlemana, który wyjątkowo ceni sobie harmonię, porządek i prostotę. Kilka jednakowych kieszonek pozwala świetnie orientować się w inwentarzu, a dodatkowe mini kieszonki np. na drobne pieniądze, telefon komórkowy czy pióro, tylko ten efekt potęgują. Torby męskie skórzane w formie aktówek, wykonane ze skóry naturalnej potrafią kosztować od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Jest to jednak inwestycja na lata – torby męskie na ramię nie wychodzą z mody.

  Poniżej modne propozycje toreb na ramie (więcej: https://gentle-man.pl/24-torba-meska-na-ramie)

  Torba męska listonoszka – podręczna i stylowa przy codziennych aktywnościach

  Torby męskie skórzane w formie aktówek są masywne – sprawdzają się jako podręczny dodatek, gdy podróżujemy autem lub pokonujemy niewielkie odległości w ciągu dnia. W komunikacji miejskiej i w tracie ciągłego zabiegania po miejskiej dżungli polecilibyśmy inną męską torbę na ramię – tzw. listonoszkę. Swą nazwę zawdzięcza zacnemu zawodowi roznosiciela listów i trzeba przyznać – żadne słowo tak dobrze by jej nie opisało!

  Torba męska listonoszka ma niewielkie gabaryty i doskonale mieści się pod pachą, przewieszona na skos. Niewielka waga i rozmiary sprawiają, że ta męska torba na ramię świetnie sprawdza się u panów, którzy zawsze są w ruchu i mają pełne ręce roboty. Z powodzeniem do listonoszki zapakujemy najpotrzebniejszy ekwipunek, odciążając między innymi kieszenie. Torba na ramię – męska listonoszka – to ostatnio bardzo popularny dodatek wśród studentów. Sukcesywnie wypiera ona plecaki – jest mniejsza i poręczniejsza. Torba skórzana męska tego typu może być traktowana jako świetny dodatek do codziennej stylizacji, ładnie współgra ze skórzaną galanterią, obuwiem itd.

  Artykuł załadowany: 0.3107 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-09----30-09-2020