REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Jest na Kabatach takie miejsce, w którym poczujemy klimat Toskanii i znajdziemy niezwykłe przedmioty codziennego użytku - piękne, a zarazem praktyczne. To sklep włoskiej marki Blanc MariClò, oferującej unikalne dekoracje, tekstylia i meble w stylu shabby chic, łączące prowansalski urok z włoską elegancją.

  Warto zajrzeć tu w poszukiwaniu inspiracji do urządzenia własnego wnętrza bądź po nietuzinkowy prezent. Z pewnością odnajdą się tu miłośnicy romantycznych i oryginalnych rozwiązań aranżacji wnętrz. Dodatkowo zyskują one na autentyczności ze względu na długą tradycję marki Blanc MariClò, która powstała na kanwie rodzinnej firmy Federighi funkcjonującej we Włoszech od 1938 r. Jej założycielkami są dwie siostry – Claudia i Mariangela i to od ich imion pochodzi nazwa Blanc MariClò. Od 2000 roku wspólnie projektują w Toskanii niepowtarzalne kolekcje dekoracji, dodatków, tekstyliów, oświetlenia oraz mebli, czerpiąc inspiracje ze otoczenia oraz dalekich podróży.

  Wszystkie artykuły wyposażenia wnętrz tworzone są w klimatycznym stylu shabby chic, który od kilku lat zyskuje coraz większą popularność wśród miłośników pięknych wnętrz. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się termin, który określa styl w dekorowaniu wnętrz z wykorzystaniem przedmiotów starych lub stylizowanych na stare.

  Shabby chic to dekoracje, które są wielokrotnie malowane i przecierane, tak aby nowa warstwa „prześwitywała” pod starą. Głównymi motywami kolorystycznymi stylu są odcienie bieli i beżu oraz pastelowe róże, błękity i szarości. 

  Wnętrze sklepu Blanc MariClò stylizowane jest na przytulne mieszkanie z urokliwym salonem i sypialną. Dzięki temu atmosfera miejsca jest ciepła, a zarazem kameralna – jednym słowem każdy może poczuć się tu jak w domu. Miła obsługa chętnie doradzi w wyborze odpowiednich produktów. Dla niezdecydowanych, istnieje także możliwość zakupu bonu upominkowego.

   Blanc MariClò

  • Wąwozowa 9 (wjazd na parking od ul. Zaruby) 
  • Pn. – Pt. 11-19, Sb. 11-15
  • tel. 22 254 87 05
  • www.blancmariclo.pl

  (mat. promocyjny)

  Artykuł załadowany: 0.0943 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018