REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 stycznia 2019, 16:27 komentarzy 6

  (SK)

  Nie żyje 25-letni doktorant Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego Maciej Góraj, którego poszukiwania trwały od piątku 11 stycznia. Policja informuje, że jego ciało zostało znalezione w Porcie Praskim.

  Maciej Góraj - 25-letni mieszkaniec Ursynowa, doktorant Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego po raz ostatni widziany był w piątek późnym wieczorem. Wychodził wówczas z klubu Bazar przy ulicy Jagiellońskiej 13. Jak ustaliła policja sygnał GPS z jego telefonu urwał się na ulicy Zamoyskiego, pomiędzy Marcinkowskiego a Sprzeczną o 23:10, przemieszczał się prawdopodobnie w kierunku Targowej.

  W poszukiwania włączyli się funkcjonariusze policji, którzy wraz z rodziną proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny.

  Dzisiaj policja poinformowała o tragicznym finale poszukiwań. Ciało Macieja znaleziono w Porcie Praskim. Potwierdza to żona mężczyzny, która od piątku poszukiwała 25-latka, z pomocą rodziny, policji i mediów.

   - Zwłoki mężczyzny odnaleziono w zbiorniku wodnym Portu Praskiego. To był nieszczęśliwy wypadek - mówi podk. Paulina Onyszko z Komedy Rejonowej Policji dla Pragi-Północ.

  - Powiedział, że wróci wcześnie, pisał że kocha i tęskni. Jeżeli macie kogoś na kim Wam zależy to powiedzcie mu wszystko co chcecie już dzisiaj. I żyjcie każdym dniem, jakby miał być ostatnim. Znaleźli go, nie żyje. Dziękuję za waszą pomoc - napisała żona zmarłego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 558

  • 25
   BARDZO PRZYDATNY
  • 46
   ZASKOCZONY
  • 18
   PRZYDATNY
  • 25
   OBOJĘTNY
  • 17
   NIEPRZYDATNY
  • 23
   WKURZONY
  • 404
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.1629 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO