REKLAMAA1 Pizzeria105  13.11.2021 - 12.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Kolejne problemy na placu zabaw w Sadku Natolińskim. Tym razem zepsuły się trampoliny. Po miesiącu usterka została usunięta i w najbliższym czasie plac zostanie ponownie oddany do użytku. 

  Plac zabaw na Sadku Natolińskim powstał w ramach Budżetu Obywatelskiego 4 lata temu. To nie pierwszy raz kiedy któryś ze sprzętów nie wytrzymuje konfrontacji z bawiącymi się bądź wandalami. Chwilę po otwarciu placu zerwane zostały łańcuchy huśtawek, a jedna z matek musiała sama wykręcić ostre śruby, aby żadne dziecko nie zrobiło sobie krzywdy. Tym razem zepsuły się trampoliny - na szczęście obeszło się bez złamań.

  - To niezbyt solidny placyk zabaw. Powstał tu kilka lat temu i z tego co zauważyłem, to są z nim głównie same problemy. Ja bym swojego dziecka tu nie wysłał. Wieczorami lubi tutaj przesiadywać okoliczna młodzież, nie wiem czy to nie oni zepsuli - zauważa pan Andrzej.

  Trampoliny zostały już naprawione

  Bez względu na to, czy zabawkę zniszczyła nieco starsza młodzież, czy dziecko trampolina powinna być wytrzymała. Prawa fizyki działają na niekorzyść takiego sprzętu, a masa użytkownika wraz z kolejnym podskokiem emanuje większą siłę. Trampoliny w Sadku nie wytrzymały i pękły w pół.

  Remont zniszczonego sprzętu trwał blisko miesiąc. Teraz teren placu zabaw ma uprzątnąć SM "Wyżyny". Później sprzęt przejdzie kontrolę, która oceni czy trampoliny są bezpieczne. Dzieci będą jednak musiały jeszcze zaczekać na zabawę. Wykonawca ma naprawić jeszcze jedną zabawkę - talerzyk.

  - Musimy teraz ocenić czy sprzęt jest zgodny z normą bezpieczeństwa. Nastąpi to najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodnia - mówi rzecznik ursynowskiego ratusza Kamila Terpiał.

  Plac zabaw w Sadku Natolińskim już od samego początku prześladował pech. Najpierw wykonawca okazał się nieuczciwy i budowa placyku złapała roczne opóźnienie. Poźniej zepsuły się huśtawki. Jedyny plus - dzielnica zaoszczędziła na budowie nakładając na wykonawcę kolejne kary. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Grzyb,stary,dorogdny. 1 4 miesiące temu

   do popisów debilstwa spod znaku Otwarty Ursynów dołączył radny Malesa z tym oto wspaniałym projektem. Ursynów lubi to XD

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3819 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022