REKLAMAA1 SanGiovanni  01.12.2020 - 31.12.2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 października 2020, 16:49

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Mieszkasz w Warszawie i zmieniasz mieszkanie, a może dopiero planujesz przeprowadzkę do stolicy i zastanawiasz, się, jak to wszystko zorganizować? Przewiezienie drobnych przedmiotów, ubrań i innych rzeczy osobistych nie powinno stanowić problemu, ale wyzwaniem może być transport mebli. Warszawa jest ogromnym miastem, a kwestie związane z przewozem warunkuje wiele czynników, począwszy od lokalizacji, przez liczbę rzeczy, aż po termin przeprowadzki.

  Przygotowanie do przeprowadzki

  Przeprowadzka będzie szybsza i mniej stresująca, jeśli odpowiednio wszystko przygotowujesz. Bez względu na to, czy planujesz zmianę mieszkania, czy przeniesienie firmy do nowego biura, zasady postępowania będą w zasadzie takie same. Przede wszystkim konieczne jest ustalenie konkretnego terminu przeprowadzki Warszawa i sporządzenie planu działania.

  Dobrym pomysłem będzie zrobienie wstępnej inwentaryzacji wszystkich posiadanych rzeczy i decyzja, które z nich chcesz zabrać do nowego miejsca, a które należy wyrzucić lub sprzedać. Musisz też sprawdzić, które z posiadanych mebli da się rozkręcić, a które trzeba będzie przewozić w całości. Dodatkowo warto sporządzić plan trasy, jaką pokonają Twoje meble – im krótsza, tym lepsza. Najlepiej zaplanować transport poza godzinami szczytu komunikacyjnego i prześledzić dostępne trasy. Bez względu czy celem przeprowadzki będzie Bemowo, Bielany czy Targówek, lepiej unikać transportu w godzinach największego natężenia ruchu, bo stracisz tylko czas w korkach.

  Jak przygotować meble do transportu?

  Meble przeznaczone do przewozu należy opróżnić i wyczyścić, a następnie zdemontować ruchome elementy, szuflady i szyby (jeśli to możliwe) lub unieruchomić poprzez zaklejenie ich mocną taśmą klejącą. Meble nadające się do demontażu trzeba rozkręcić, umieścić pomiędzy poszczególnymi elementami kartonowe przekładki i owinąć całość folią. Witrynę, małą komodę lub krzesła możesz transportować na paletach po uprzednim przytwierdzeniu ich do palet za pomocą specjalnych taśm, a większe meble najlepiej zabezpieczyć kartonem i folią, a następnie przewieźć na zabudowanej przyczepce samochodowej lub w busie. 

  Tani transport mebli da się zrealizować na własną rękę, ale to rozwiązanie sprawdzi się w zasadzie tylko wtedy, kiedy dystans będzie krótki, a mebli niewiele. Poważne przenosiny wymagają pomocy specjalistycznej firmy przewozowej, ale to nie oznacza, że są kosztowne, a wręcz przeciwnie – można w ten sposób zlecić naprawdę tanie przeprowadzki i to bez względu na liczbę posiadanych rzeczy.

  Jak znaleźć dobrą i tanią firmę przewozową?

  Transport mebli Warszawa realizowany przez fachowców jest bezpieczniejszy i często zdecydowanie szybszy. Sprawdzoną firmę przewozową zajmującą się przeprowadzkami znajdziesz łatwo za pośrednictwem serwisu Furgonetka Giełda. Wystarczy wystawić ogłoszenie o poszukiwaniu transportu w konkretnym terminie i dzielnicy, a następnie poczekać na zgłoszenia zainteresowanych przewoźników. Skorzystanie z serwisu Furgonetka Giełda pozwoli Ci skrócić czas poszukiwania firmy przeprowadzkowej i zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent ceny transportu.

  Zarejestruj się na stronie https://gielda.furgonetka.pl/ i znajdź sprawdzoną firmę przewozową.

  Artykuł załadowany: 0.2182 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.12.2020 - 31.12.2020