REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (www.facebook.com/pg/cesteworldwide)

  Skoki, triki i popisy na hulajnogach! Dziś na skateparku Przy Bażantarni czeka nas świetna zabawa. Przyjść może każdy, kto chce spróbować swoich sił w przeróżnych konkurencjach. Przed nami ursynowski Scooter Jam.

  Po deskorolkowych wyczynach przyszedł czas na miłośników hulajnogi. Stowarzyszenie Ceste Worldwide wraca do swoich korzeni i ponownie organizuje imprezę dedykowaną fanom dwóch kółek. Jaki cel stawiają sobie organizatorzy? Chcą przede wszystkim zachęcić do aktywnego spędzenia weekendu. Na kabackim skateparku możemy spodziewać się wielu atrakcji.

  - Będzie grill, napoje i leżaki. Imprezę poprowadzi Michał Frączyk. Przewidujemy sporo konkurencji: najwyższy i najdłuższy bunnyhop, potrójny best trick - barcelona, rura, kicker/piramidka - mówi Patryk Pawlak z Ceste Worldwide.

  Organizatorzy zapewniają, że wiek i umiejętności nie mają znaczenia, bo najważniejsza jest integracja środowiska i spontaniczna zabawa. Czas więc wyciągnąć hulajnogi, sprawdzić stan techniczny i zameldować się na skateparku.

  Ursynowski Scooter Jam odbędzie się już dziś, w sobotę 11 maja. Impreza rozpoczyna się o godz. 12:00 i potrwa do godzin wieczornych. Warto jednak pojawić się wcześniej, by nie ominąć głównych atrakcji.

  źródło: sport.ursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 23

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 6
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2663 sekundy
  REKLAMAA2-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019