REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Rynek z suplementami diety i odżywkami wciąż zasypywany jest nowymi produktami. Zapotrzebowanie na tego typu produkty jest naprawdę ogromne. Coraz więcej ludzi pragnie się odchudzać. Popularne ostatnio są różnego rodzaju spalacze tłuszczu. Jedne działają lepiej, inne w ogóle. Jest jednak produkt, który wyróżnia się na tle innych.

  Spalacze tłuszczu

  Spalacze tłuszczu to różnego rodzaju substancje, które wpływają na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Szczególnie popularne są termogeniki, takie jak: kofeina, katechiny herbaciane, kapsaicyna zawarta w papryczce chilii, synefryna z gorzkiej pomarańczy czy CLA. Substancje te przyspieszają procesy metaboliczne. Wszystko dzięki temu, że wzmagają intensywność produkcji ciepła. By wytworzyć ciepło i podnieść temperaturę organizm potrzebuje energii. Tę pozyskuje z cukrów, tłuszczów oraz aminokwasów, które odkładane są w organizmie. W ten sposób tkanka tłuszczowa jest rozbijana, a zbędne kalorie spalane. 

  Spalacze tłuszczu mają jeszcze jedną zaletę - substancje takie jak kofeina czy guarana dodatkowo pobudzają organizm i zmniejszają uczucie zmęczenia. Dzięki temu osoby trenujące mogą ćwiczyć dłużej i intensywniej, spalając dodatkowe kalorie. Musimy jednak pamiętać, że samo łykanie tabletek może przynieść marne efekty. Ważna jest również zbilansowana dieta oraz ćwiczenia. Warto również wiedzieć, że nie każdy spalacz tłuszczu będzie działał tak samo dobrze na nasz organizm. Wszystko zależy od tolerancji poszczególnych składników. Jeśli np. kawa nie działa na nas pobudzająco, również poszczególne składniki mogą mieć słabe działanie.

  Pamiętajmy przede wszystkim, by nie używać spalaczy tłuszczu, jeśli mamy jakiekolwiek problemy z sercem, krążeniem lub ciśnieniem.

  Trizer - produkt inny niż wszystkie?

  Niedawno na rynku suplementów diety pojawił się nowy produkt - Trizer od firmy FitLabs. Jest to spalacz tłuszczu, który zdecydowanie różni się od innych oferowanych specyfików tego typu. Przede wszystkim zwraca uwagę tutaj skład. 15 naturalnych substancji o różnorodnym działaniu. Znajduje się tu m. in. chrom, wyciąg z papryczki chilli, kofeina, guarana, wyciąg z mniszka lekarskiego oraz zestaw witamin.

  Jak działa Trizer? Przede wszystkim usuwa nadmiar wody podskórnej, przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej, kontroluje nieumiarkowany apetyt i napady głodu, a także pobudza organizm do działania. Co ważne, dla każdego klienta przygotowywana jest indywidualnie 30-dniowa dieta. Dzięki temu Trizer jest idealnym połączeniem zbilansowanej diety i spalania tłuszczu. Dodając do tego trening możemy osiągnąć naprawdę świetne efekty. 

  Trizer opinie

  Czy Trizer naprawdę jest skuteczny? Opinie mówią same za siebie. Klienci, którzy wypróbowali już produkt, przekonani są o jego skuteczności. Na internecie możemy zobaczyć wiele metamorfoz, uzyskanych dzięki diecie, ćwiczeniom i wspomaganiu tego spalacza tłuszczu. Co ważne, również dietetycy oraz specjaliści zajmujący się treningami wyrażają pozytywne opinie na temat Trizera. Co więcej, dzięki optymalnej dawce poszczególnych substancji Trizer jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.

  (mat. promocyjny)

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.119 sekundy
  REKLAMAA2_WorkingBalance_od16-03-do-17-06-2018