REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KZ)

  REKLAMA

  Zwierzęta z odległych zakątków świata, rzeźbienie w owocach, konkurs krzykaczy i wiele innych atrakcji. Tegoroczne "Dni SGGW" zachęcają bogatą ofertą. Co czeka na piknikowych gości?

  Dni SGGW startują już w najbliższy piątek. W trakcie dwudniowego pikniku na kampusie uczelni zaprezentują się wydziały, koła naukowe, organizacje a nawet studenckie zespoły muzyczne. Społeczność Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego przygotowała setki atrakcji dla całych rodzin. Program imprezy zainteresuje dzieci, rodziców i dziadków. 

  - Chcemy trafić do wszystkich. To idea pikniku rodzinnego. Zazwyczaj pojawia się sporo młodzieży licealnej. Dzieci uwielbiają mini zoo. W tym roku będą różne rodzaje świnek - nawet kędzierzawe. W trakcie pikniku prowadzona będzie adopcja psów, które nie mają domu - mówi Krzysztof Szwejk z SGGW.

  Dni SGGW są silnie związane ze światem fauny i flory. Pokaz lotów ptaków drapieżnych z udziałem koni, występ zwierząt, które grają w filmach i reklamach, "owadzia" biżuteria czy wyrabianie perfum z olejków eterycznych i ziół.  Leśnicy opowiedzą o swojej pracy a degustację jabłek będzie można połączyć z zajęciami z rozpoznawania chmur. To tylko niektóre propozycje z rozbudowanego programu dwudniowego pikniku.

  Tegoroczni maturzyści będą mogli spróbować swoich sił w konkursie "Start po indeks". Testy z biologii, chemii, matematyki i geografii odbędą się w sobotę. Studentem uczelni można zostać jeszcze przed ogłoszeniem wyników egzaminu dojrzałości.

  Piknik także na sportowo i muzycznie

  SGGW nie zapomina o gościach z zacięciem sportowym. Przed nami międzywydziałowy turniej siatkówki, strefa gier i zabaw zorganizowana przez Akademicki Związek Sportowy SGGW oraz dostęp do wielofunkcyjnego boiska przenośnego i miniboiska do tenisa ziemnego.

  W sobotę zaprezentują się artyści sceniczni. Orkiestra Reprezentacyjna i Chór Kameralny SGGW, Ludowy Zespół Artystyczny "Promni". Poza tym - cheerleaderki i pokazy zumby.

  Dwudniowe święto rozpoczyna się w piątek 19 maja o godz. 09:00. Sobotnie atrakcje dostępne będą w godz. 10:00-17:00. 

  Tegoroczne Dni SGGW organizowane są pod patronatem Wydziału Nauk Społecznych. Portal Haloursynow.pl patronuje piknikowi medialnie. Główne imprezy odbywać się będą na placu przed Pałacem Rektorskim przy ul. Nowoursynowskiej 166 oraz w nowej części uczelnianego kampusu, pomiędzy Rodowicza "Anody" a Nowoursynowską.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1146 sekundy
  REKLAMAA2-NEONOWKA-3tygodnie-od-08-01-do-28-01-2018