REKLAMAA1 SanGiovanni  01.02.2021 - 28.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 października 2019, 08:16 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Trwa zbiórka w spółdzielni

  Trwa zbiórka w spółdzielni "Jary" (MSO)

  To dopiero półmetek, a spółdzielnia „Jary” już pęka w szwach od darów dla bezdomnych. Nadal potrzebne są ciepłe ubrania, buty i nowa bielizna. - Sasiędzi, nie ustawajcie! - apeluje organizator zbiórki.

  Po raz drugi raz Tomek Kaczyński – ursynowski społecznik pomagający osobom w potrzebie – organizuje zbiórkę ciepłych ubrań dla osób w kryzysie bezdomności. W ubiegłym roku ilość odzieży przerosła jego najśmielsze oczekiwania. Udało się wówczas zebrać ok. 190 worków po 120 litrów każdy. Jest szansa na pobicie rekordu.

  - Zbiórka idzie wspaniale, ursynowianie są świetnymi, ofiarnymi ludźmi, współczującymi, z empatią. Świetnie jest mieć takich ludzi za sąsiadów! Nie ustawajcie, zbiórka trwa do końca października - zachęca Tomek Kaczyński, który szykuje się do odbioru pierwszej transzy ubrań ze spółdzielni.

  Ciepłą odzież można oddawać do końca października w spółdzielni „Jary”. Zostanie ona przekazana przed pierwszymi mrozami do pensjonatu św. Łazarza w Ursusie. Najbardziej potrzebne są: swetry, spodnie, ciepłe kurtki, czapki, buty i nowa bielizna.

  Ubrania należy przynieść spakowane do worka. Jeśli ktoś będzie chciał przynieść inne rzeczy np. damskie lub dziecięce, koniecznie trzeba podpisać worek. Odzież można zostawić w punkcie zgłoszeń w siedzibie spółdzielni „Jary” przy ul. Surowieckiego 12, od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 - 19:00. Zbiórka trwa do 31 października.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Popierający 1 ponad rok temuocena: 88% 

   Bardzo dobrze, że są takie osoby, które bezinteresownie niosą pomoc. Gorzej tylko jak spotykamy na swojej drodze z kolei takie antyspołeczne jednostki które trąbią na prawo i lewo że działają np. na rzecz hospicjum a tak naprawdę nie potrafią zająć się nawet najbliższymi- czyli syndrom krowy głośno ryczącej a mleka nie dającej i to dopiero jest tragedia I beznadzieja społeczna! Także jeszcze raz brawo dla Pana powtarzającego kolejny już raz akcję najblì

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3648 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.02.2021 - 28.02.2021