REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 sierpnia 2017, 10:01 komentarzy 3
  Zbiórka żywności w hospicjum

  Zbiórka żywności w hospicjum (KT)

  REKLAMA

  Trwa zbiórka żywności dla pacjentów Hospicjum Onkologicznego. Już kilkanaście osób zjawiło się z produktami dla podopiecznych placówki. Każda pomoc się przyda, bo, jak mówią organizatorzy, żywności nigdy za wiele a zapas pozwoli zaoszczędzić pieniądze na inne potrzeby.

  Hospicjum potrzebuje przede wszystkim konserw, serków topionych i pasztetów. Przyda się wszystko, jednak pamiętajmy, że pacjenci najchętniej jedzą rzeczy miękkie - łatwe do przegryzienia.

  - Dostaliśmy już m. in. owoce w płynnych zalewach. To świetny pomysł, nasi podopieczni jedzą je z przyjemnością - mówi Marcin Milczarski z Fundacji Hospicjum Onkologiczne im. św. Krzysztofa.

  Hospicjum musi szukać pomocy wśród sąsiadów, bo zapasy są na wyczerpaniu. Darczyńcy są więc nieocenieni - bez nich placówka nie przetrwa. Pierwsi sąsiedzi już wsparli pacjentów. Zapasy produktów stale się powiększają.

  - Prawdą jest to, że ludzie chętniej dzielą się produktami niż pieniędzmi. Dlatego doszliśmy do wniosku, że warto robić podobne zbiórki nawet raz na kwartał. Dla nas to będzie ogromne odciążenie - dodaje Marcin Milczarski.

  Pomóc mogą nie tylko mieszkańcy, ale także firmy i sklepy. Wszyscy, którym los pacjentów hospicjum nie jest obojętny, mogą zgłaszać się z darami do siedziby placówki przy ul. Pileckiego 105.

  Do tej pory darczyńcy przynosili - oprócz konserw, serków i pasztetów - pieczywo, makarony, jogurty, owoce, płatki śniadaniowe, chrupki kukurydziane, oliwki czy parówki. Akcja jest bezterminowa.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~asafmve 3 7 miesięcy temu

   Zbiorka to swietna rzecz, naprawde warto, jednak nie rozumiem, gdzie sa te piniadze z podatkow!!! Tracon sa setki milionow na koscioly i inne glupoty a nie ma na podst. produkty zywieniowe dla umierajacych???

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Katarzyna 2 7 miesięcy temuocena: 0% 

   JP 100% eloszka

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~student dzienny 1 7 miesięcy temuocena: 30% 

   Super na najdurniejsze dyrdymały w rodzaju pułki na książki pod Jastrzębowskiego ulicą gdzie nie leży żadna książka tylko ekstrementy, półka zdemolowana od 1 nocy to są grube hajsy. Ale na biednych i umierających to się społeczeństwo musi zrzucać. Wy GNIDY Z RATUSZA BĘDZIECIE CIERPIEĆ ZA TO

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1222 sekundy
  REKLAMA