REKLAMAA1-PAAR-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 stycznia 2014, 09:50 komentarzy 1

  Redakcja haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Trwają zapisy na zajęcia z samoobrony dla pań

  Trwają zapisy na zajęcia z samoobrony dla pań (SJ)

  Od 20 stycznia do 23 stycznia będą prowadzone zapisy na drugą edycję bezpłatnych szkoleń z samoobrony dla pań. W pierwszej edycji wzięło udział ponad 300 mieszkanek Ursynowa, choć chętnych było ponad trzy razy więcej. 

  Szkolenia będą trwały od 25 stycznia do 27 marca, a poprowadzą je wyspecjalizowani instruktorzy z Grupy Reagowania Antykryzysowego „GRAK”. Nauczane techniki są oparte na podstawach autorskiego systemu GROM COMBAT oraz profilowane dla kobiet.

  Bezpłatne dla uczestniczek zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu przez 1,5 godziny w dwóch lokalizacjach – w sali przystosowanej do sportów walki w Gimnazjum nr 92 przy ul. Koncertowej 4 oraz w sali treningowej znajdującej się w hali widowiskowo-sportowej „Arena Ursynów” przy ul. Pileckiego 122. W ramach zajęć odbędzie się 8 spotkań z uczestniczkami.  Program finansowany jest ze środków Dzielnicy Ursynów.

  Na zajęcia można zapisać się w następujący sposób:

  • e-mailem na adres: gromcombatgirlz@grak.pl
    
  • za pomocą wiadomości tekstowej sms na nr telefonu 531 403 043 (wiadomości tekstowe - wysyłać można od 20 stycznia 2014 r. do 22 stycznia 2014 r. w godz. 9.00-20.00 oraz 23 stycznia w godz. 9.00-17.00)

  W każdym ze zgłoszeń należy podać swoje imię i nazwisko, adres email i/lub nr telefonu, rok urodzenia. Zgłoszenia nie posiadające wszystkie ww. informacji będą nieważne! Jedno zgłoszenie może dotyczy tylko jednej osoby. 

  Liczba miejsc jest ograniczona do 250 i decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo przy zapisach mają mieszkanki Ursynowa. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Anka 1 ponad rok temu

   Bardzo pochwalam tą inicjatywę. Może tym razem się uda zapisać i wiem, że to niczyja wina jeśli znów zabraknie miejsc. Jednak niesmak na myśl o fatalnej postawie burmistrza wobec ofiary gwałtu pozostał. To szkolenie to efekt pracy całego zespołu urzędników, a nie indywidualny sukces burmistrza. Pan Guział wystawił sobie świadectwo sam.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2911 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019