REKLAMAA1 ERYBY.PL 01.12.2020 - 13-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 maja 2020, 09:51 komentarzy 32
  Prezydent stolicy wystosował

  Prezydent stolicy wystosował "przesłanie do warszawiaków" (FB/Rafał Trzaskowski)

  - To była trudna decyzja - mówi prezydent Rafał Trzaskowski w "przesłaniu do warszawiaków", które opublikował w sieci. W piątek Trzaskowski został kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Natychmiast pojawiły się pytania, co dalej z Warszawą. 

  W piątek przed 16:00 Koalicja Obywatelska ogłosiła, że jej nowym kandydatem w wyborach prezydenckich został Rafał Trzaskowski, prezydent stolicy. Na konferencji w Sejmie Trzaskowski nie wspomniał o tym, jak zamierza łączyć role prezydenta miasta i kandydata w wyścigu do Pałacu Prezydenckiego.

  Wieczorem opublikował "przesłanie do warszawiaków". Tłumaczy w nim powody swojej decyzji.

  Wiem, że część z Was zaskoczyła, a nawet rozczarowała, moja decyzja o starcie na prezydenta RP, ale startuję, żeby również bronić Warszawy, innych miast, miasteczek i wsi, żeby bronić samorządności. Dlatego, że PiS nie znosi samorządów, będzie chciał zabierać nam pieniądze, tak jak robi to już dziś. Będzie chciał spychać na samorządy olbrzymią odpowiedzialność i na pewno, jeżeli wygrałby wybory prezydenckie, to będziemy wrogiem numer jeden

  - stwierdził Trzaskowski w filmiku kierowanym do mieszkańców stolicy.

  Kandydat KO zapowiedział, że jeśli zostanie prezydentem Polski będzie "bronił Warszawy". Odniósł się też do szeroko komentowanej kwestii ewentualnego wprowadzenia przez PiS komisarza zarządzającego miastem.

  - Oczywiście, PiS będzie mógł wprowadzić komisarza, ale tylko na trzy miesiące, a ja zostanę prezydentem miasta stołecznego do momentu wygrania wyborów prezydenckich, a w trzy miesiące nie pozwolimy PiS-owi zniszczyć Warszawy. Będzie musiał PiS ze mną rozmawiać jako prezydentem RP - dodawał prezydent Rafał Trzaskowski.

  Przypomniał, że były już takie przypadki - w Gliwicach i w Nowej Soli, gdzie prezydenci zostali senatorami, a PiS wprowadził komisarzy na 3 miesiące, ale później wygrali kandydaci opozycji. Trzaskowski wyraził przekonanie, że tak będzie również w stolicy naszego kraju.

  W Warszawie też wygra kandydat opozycji, to jest dla mnie absolutnie jasne! 

  Wszystkich Was, kochani, proszę o zaangażowanie i o pomoc - i przede wszystkim o to, żebyście poszli na te wybory. Mam nadzieję, że wielka fala zmian zacznie się właśnie tutaj - w Warszawie!

  - zakończył Rafał Trzaskowski w swoim "przesłaniu do warszawiaków".

  VIDEO: Przesłanie Trzaskowskiego do warszawiaków - źródło: FB/Rafał Trzaskowski

  Na kogo zagłosujesz w wyborach na prezydenta RP?

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 136

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 17
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 16
   OBOJĘTNY
  • 36
   NIEPRZYDATNY
  • 24
   WKURZONY
  • 30
   BRAK SŁÓW

  32Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Obiektywny 32 6 miesięcy temuocena: 47% 

   A jednak Jarosław K. to polityczny geniusz, któremu inni powinni buty lizać. Cała szopka z Jarosławem G. to maskarada. Kitawa była słaba i to zagrażalo przede wszystkim PAD. W elektoracie PIS nastąpiła demobilizacja. 2 tura była realna, a tam Kamyk lub Hołek. Kamyk mógłby wygrać, bo to taki niby swój chłop. Każdemu dzień dobry powie, z nikim się nie wadzi. Zagłosowaliby na niego i geje i lesbijki, komunistyczny beton, umiarkowane centrum i oczywiście lemingi, dla których nawet orangutan byłby lepszy od PAD. A tak przychodzi fighter, który pewnie zajmie 2 miejsce. Jednak dla PIS-u bezcenna jest mobilizacja elektoratu. Don Rafael wzbudzi tak negatywne emocje, że wygrana z nim będzie łatwiejsza. Frontalny atak będzie dopiero potem. Teraz dostanie taryfę ulgową w telewizji polskiej, aby zdeklasować Kamyka i Hołka.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jacek g 31 6 miesięcy temuocena: 41% 

   było koło 2500 głosów wczoraj, a dziś 1280 i kompletnie inne wyniki sondy? o co tu chodzi?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 30 6 miesięcy temuocena: 76% 

   Jednemu z kandydatów odjęliśmy głosy, które zostały "nabite" niezgodnie z regulaminem. P.S. Pamiętajmy, że to jest to bardziej zabawa, a nie profesjonalny sondaż. Ale staramy się reagować, gdy ktoś stosuje niedozwolone metody.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zero Zdziwien 29 6 miesięcy temuocena: 35% 

   @Redakcja A skokowy wzrost plusów przy postach zwolenników jednego kandydata i minusów przy wpisach krytycznych jest oczywiście prawidłowy i zgodny z regulaminem ?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jacek g 28 6 miesięcy temuocena: 41% 

   w jaki sposób "nabija" się głosy w takie sondzie? tak z ciekawości pytam jak działa taki proceder i jak się go wykrywa

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 27 6 miesięcy temuocena: 86% 

   @zero zdziwień vel Kabaty zielone vel ursynowianin vel pare innych - a pisanie pod wieloma nickami to zapewne wynik poszukiwania własnej tożsamości?? Ale fakt jest problem z pisowskimi trollami którzy gadają sami ze sobą, sami się plusują, a masowo minusuja wypowiedzi niezgodne z linią partii. Chyba każdy już się tutaj do tego przyzwyczaił.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 19 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 26 6 miesięcy temuocena: 13% 

   @jako, jak zwykle piszesz o trollach, ale akurat skokowe wzrosty plusów/minusów wziąłeś do siebie. Widocznie masz opanowane kasowanie historii przeglądania :)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 25 6 miesięcy temuocena: 0% 

   @jacek_g : wykrycie przekręcenia sondy jest bardzo proste 1) wykrycie głosów spod tego samego adresu IP 2) wykrycie głosów spod różnych adresów IP, ale napływających w podobnym czasie (niestabilny przyrost na kandydata) 3) eliminacja IP zagranicznych (obrona przed Tor/VPN)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 24 6 miesięcy temuocena: 80% 

   @UrsynowskiGad - aleś ty durny, Jezu. Wziąłem do siebie? Bo pisiory szaleją? Uważasz, że nie mam co robić tylko nabijać pisiorom plusy? Bo napisałem, że jest z tym problem? Ujarałeś się już czymś w niedzielny wieczór? I podszkól się trochę z techniki, bo to kasowanie historii przeglądania jest dobre dla 60-latów. To się robi inaczej, znacznie szybciej.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 23 6 miesięcy temuocena: 15% 

   @jako, jednak chęć kreowania się na "znaffcę" przeważyła, sam się przyznałeś do dosypywania plusów/minusów, tylko widzisz trzeba je dosypywać równomiernie, a nie seriami.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 22 6 miesięcy temuocena: 88% 

   A w którym miejscu się przyznałem do dosypywania plusów i minusów? Wskaż konkretnie w którym, albo naucz się czytać ze zrozumieniem.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 21 6 miesięcy temuocena: 10% 

   Bo jak ktoś z dumą mówi, że szybkie rozmnażanie głosów to małe piwo, zakładam że wie to z własnego doświadczenia:) Jest to oczywiście mocne przypuszczenie ale nie pewność. Mniej więcej tak samo Ty (i ja też) zakładamy, że "wpisy tej osoby" wskazują na mnożenie nicków (odrzucamy np możliwość, że żona, mąż, córka i syn piszą niezależnie spod tego samego IP).

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 20 6 miesięcy temuocena: 78% 

   chłopie, weź ty zacznij czytać co jest napisane, nie interpretuj, za przeproszeniem jak baba. "przypuszczenie", "zakładamy"??? Nie dodawaj sobie emocjonalnych przymiotników typu "dumny". Czytaj na chłodno, zrozum treść. Tylko tyle i aż tyle. Ale tak, z własnego doświadczenia wiem, że rozmnażanie głosów na forum i wiele innych przekrętów to małe piwo, jeśli soft jest źle zbudowany. Tylko zanim zaczniesz interpretować to co właśnie napisałem pamiętaj, mówiąc obrazowo, że jeśli ktoś doskonale wie jak kraść, to nie znaczy, że jest złodziejem. Może być policjantem, projektować zamki czy sejfy. W świetle powyższego nazwanie mnie "klasycznym trollem" było klasyczną głupotą. Zaśmiecamy już to forum, więc grzecznie przeproś i zakończmy dyskusję.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 19 6 miesięcy temuocena: 22% 

   Płaczesz jak dziewczynka. Jako forumowy skarżypyta, napisz do redakcji "prosę pani, a gad jest gupi i mnie obraza.." może usuną:)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 18 6 miesięcy temuocena: 50% 

   Przeceniłem cię, mój błąd.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ferrari 17 6 miesięcy temuocena: 40% 

   Śmiać się czy płakać na losem opozycji? Co to za demokracja kiedy PiSy demolują kraj o opozycja milczy? Kiedy wyprowadzicie miliony na ulicę przeciwko krwawej dyktaturze PiSów?! Ile jeszcze zniesie ten naród upokorzeń i nędzy? Kiedy prawda o prawdziwej ilość ofiar zarazy?! Gdzie ukryli setki tysięcy zwłok?! Czy to nie dziwne, że w demokratycznych bogatych Włoszech tak wielu ludzi a u nas tylko troszkę? Przecież wiadomix, że PiSy kłamią i ukrywają faktyczny rozmiar tej hekatomby a naród PISowski kupuje te ich propagandę. Może tak nie jest?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 16 6 miesięcy temuocena: 58% 

   profesor68 kupił sobie ferrari??? Wy pisowcy zawsze cierpicie na patologiczne rozdwojenie jaźni. Po co ci tyle nicków? Gdzie są setki tysiące zwłok? ukryte w chłodniach czekają na wybory. Będą głosować na budynia... korespondencyjnie oczywiście. Karty Sasina nie mogą się zmarnować.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KJL 15 6 miesięcy temuocena: 29% 

   Kiedy zacznie się budowa linii tramwajowej na Ursynów?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kabaty zielone 14 6 miesięcy temuocena: 67% 

   Nie jesteś na bieżąco KJL. Teraz Umiłowany Przywódca będzie budował Hyperloop. Na początek Kabaty-Ratusz

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Oburzony 13 6 miesięcy temuocena: 26% 

   PiS zabiera ci pieniądze, czy raczej oddaje je ich właścicielom czyli Polakom (obniżenie podatków, przekształcenie gruntów, by nie trzeba było płacić haraczu, którym była wieczysta dzierżawa, wsparcie dla rodzin - właściwe dla każdego cywilizowanego kraju, pomoc w pandemii). Tak ci przeszkadza rząd. Co byś zrobił bez niego, gdy do Wisły lały się hektolitry ścieków. A umiesz ty w ogóle mądrze wydawać CUDZE pieniądze. Potrafisz tylko je wyciągać. Mam nadzieję, że na twoją drętwą gadkę i chamskie jątrzenie załapią się tylko lemingi, ale ich na szczęście coraz mniej.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 39 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Legionista 12 6 miesięcy temuocena: 36% 

   100 % racji

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~profesor68 11 6 miesięcy temuocena: 41% 

   Człowiek Awaria na prezydenta? Z taką opozycją to te PiSy będą rządzić do XXII wieku.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 40 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 10 6 miesięcy temuocena: 67% 

   "Twój ból jest lepszy niż mój" Kazik - i w zasadzie wszystko w temacie pisiorów.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 41 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kabaty Zielone 9 6 miesięcy temuocena: 83% 

   @profesor68 - niezbyt szczęśliwy ten nick, co prawda i tak lepiej niż docent 68, ale jednak zgrzyta... A co do wpisu, to się zgadzam. Polska potrzebuje mądrej opozycji, bo ta którą mamy to banda gamoni, przy nich nawet pisiowcy z łatwością mogą udawać profesjonalistów.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 29 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fas 8 6 miesięcy temuocena: 60% 

   ~ Kabaty zielone zgadzam się z twoją opinią. Niestety wyborów w naszym kraju nie wygrywa się mądrością. Mam przekonanie że opozycja przegrywa brakiem umiejętności stosowania propagandy. Gdyby propagandyści władzy zaczęli pracować dla opozycji za rok ta ostatnia miałaby większość konstytucyjną. Już sama osoba bogatego premiera pogrążyłaby obecną władzę. Tylko opozycja tego nie umie.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Natolin48- 7 6 miesięcy temuocena: 69% 

   Zróbmy wszystko aby ten długopis PiS się już wypisał. Tak oto wygląda dobra zmiana wg PIS - lata mijają, a oni coraz bardziej się zmieniają, to ich stanowisko: 2015 - wystarczy nie kraść, 2016 - my nie kradniemy, nam się to po prostu należy, 2017 - inni też kradli, 2018 - inni kradli więcej, 2019 - kradniemy ale zgodnie z prawem, 2020 - kradniemy i co nam zrobicie? ...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 43 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 6 6 miesięcy temuocena: 25% 

   Ta "wyliczanka" od miesięcy krąży w sieci, jest obecna na setkach stron. Czy nie można czegoś sensownego od siebie napisać, zamiast ctrl c, ctrl v ?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 43 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fas 5 6 miesięcy temuocena: 80% 

   Ja akurat jej nie znałem. Sama prawda!!!

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3343 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.11.2020 - 30.11.2020