REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ31 stycznia 2021, 18:01

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Osiedle Cicha Łąka to miejsce, w którym możemy osiągnąć prawdziwy balans między życiem zawodowym a prywatnym. Jeśli szukacie nowego domu - to właśnie tu warto zajrzeć, by przekonać się, jak piękna, zielona i cicha jest lokalizacja w Józefosławiu nieopodal Warszawy.

  W Józefosławiu, 15 minut od Warszawy powstaje inwestycja Grupy Deweloperskiej Ancona, która realizuje projekty obiektów mieszkaniowych i komercyjnych na terenie całej Polski. Osiedle Józefosław - Cicha Łąka to doskonała propozycja szczególnie dla rodzin, które szukają wygodnego, funkcjonalnego domu z ogrodem i możliwością aranżacji wnętrz oraz poddasza według własnych upodobań. 

  Jeśli zamieszkacie w jednym z domów na Cichej Łące, zyskacie piękny dom w spokojnej okolicy. Ponadto, nie będziecie musieli już się martwić o miejsce parkingowe, w cenie domu otrzymacie wygodną strefą postojową tuż pod samym budynkiem. Dzięki temu, wniesienie ciężkich zakupów, czy mebli nie będzie żadnym problemem logistycznym. 

  Układ pomieszczeń jest w pełni funkcjonalny, ergonomiczny, na trzech kondygnacjach zostały tak dopasowane wnętrza, abyście nie musieli tracić czasu na przechodzenie przez wiele pomieszczeń, by dotrzeć do kuchni czy sypialni. Ponadto, inwestorzy w fazie projektowania idealnej przestrzeni dla rodzin zadbali, by wykorzystać w pełni także poddasze, które jest doświetlone oknami połaciowymi. Możecie tu swobodnie aranżować przestrzeń, bawić się kolorami, kształtami, światłem. Wedle własnych preferencji możecie na poddaszu stworzyć klimatyczne biuro np. do pracy zdalnej z dala od codziennego chaosu albo doskonałe miejsce do ekscytującej zabawy dla waszych dzieci. 

  To prawdziwy luksus, aby we własnym domu móc stworzyć przestrzeń do pracy lub rekreacji, która będzie wyglądać dokładnie tak jak chcemy. Projektanci zadbali o to, by nowi właściciele domów mogli bez problemów zaaranżować delikatne skosy i krzywizny na poddaszu, dzięki temu stworzenie wielkiej sali kinowej do wieczornych seansów z przyjaciółmi czy wielkiej bawialni przypominającej statek kosmiczny dla waszych pociech będzie możliwe. Funkcjonalne poddasze to niepodważalny argument, który stoi za zakupem domu właśnie w Józefosławiu. 

  Uroku zamieszkania w jednym z domów na Cichej Łące dodaje fakt, że mamy również dostęp do ogrodu - możemy zaaranżować go jak tylko nam się podoba. Ogród może być pełen kwiatów lub dających cień krzewów, które doskonale sprawdzą się w gorące dni. Własny ogród to wartość szczególnie dla rodziców oraz właścicieli zwierząt. 

  Osiedle Cicha Łąka jest położone w bardzo spokojnej, wręcz harmonijnej lokalizacji, dzięki czemu doskonały odpoczynek i relaks to atuty tego miejsca. Jednocześnie osiedle jest położone blisko Warszawy, a pełna infrastruktura drogowa pozwoli nam na komfortowy dojazd do pracy, na uczelnię czy zakupy. W pobliżu domów znajdziemy także liczne punkty usługowe oraz centrum handlowe. Ponadto, w Józefosławiu mamy dostęp do szkoły podstawowej, szkółki jeździeckiej oraz parku z dużym placem zabaw. 

  Na stronie Cichalaka.pl znajdziecie wiele zdjęć w trakcie inwestycji jak i po jej zakończeniu, ponadto możecie sprawdzić, które domy są aktualnie dostępne do sprzedania. Możecie również pobrać plany wnętrz i skontaktować się z doradcą, który odpowie na wasze pytania i pomoże przebrnąć przez formalności związane z zakupem wymarzonego domu - możecie liczyć na pomocną dłoń specjalistów w kwestii uzyskania kredytu, prac wykończeniowych, a także przy podpisaniu deweloperskiej oraz umowy przeniesienia własności. 

  Artykuł załadowany: 0.3301 sekundy
  REKLAMAA2 SWYFT 24.09.2021 - 23.10.2021 (brak pliku!)