REKLAMAA1-FortSłużew-17-06----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 stycznia 2019, 14:51 komentarzy 60

  (SK)

  To nie jest wrak. Wygląda, jakby ktoś zatrzymał się na chwilę, aby pójść po ciastka do pobliskiej cukierni. Może dlatego zadbana toyota, stojąca przy al. KEN 22, nie wzbudza większego zainteresowania. Straż Miejska nie zauważyła dotąd samochodu, który od trzech miesięcy ewidentnie łamie zakaz postoju i utrudnia wjazd na parking.

  Placyk przy al. KEN 22 to popularne miejsce na Kabatach gdzie zatrzymuje się wielu klientów cukierni, apteki czy sklepu papierniczego. Od dłuższego czasu wąski wjazd na niewielki parking, ogranicza stojący tam samochód, na który zwrócił uwagę jeden z naszych czytelników.

  - Kontaktowałem się ze Strażą Miejską, ale wg nich nie naruszono przepisów ruchu drogowego. Czy ewidentne stanie pod znakiem zakazu nie jest łamaniem przepisów? Może nagłośnienie sprawy przyspieszy działania lub znajdzie się właściciel i zabierze swój pojazd utrudniający ruch w tej okolicy? Samochód stoi od 3 miesięcy i jest coraz bardziej porysowany - pisze Mikołaj.

  Według przepisów Straż Miejska musi podjąć interwencję jeśli samochód tamuje ruch innych pojazdów, pieszych lub stoi na miejscu dla niepełnosprawnych. Szybka interwencja podejmowana jest wówczas, gdy auto wygląda jak wrak i nie ma tablic rejestracyjnych. Toyota stojąca na Kabatach nie spełnia tych wymagań - to zadbany i być może porzucony samochód. Straż Miejska twierdzi ponadto, że nikt jej nie informował o tym aucie, a interwencję może podjąć dopiero po zgłoszeniu sprawy pod numer 986.

  - To przyspieszy procedurę. Wtedy strażnicy dostaną zlecenie i muszą sprawdzić czy ten samochód stoi w niedozwolonym miejscu. Do tej pory mogli po prostu nie zauważyć, albo robić inne rzeczy dotyczące bezpieczeństwa. Tu nie ma mowy o blokowaniu ruchu, bo auto nie stoi na środku skrzyżowania - mówi rzecznik Straży Miejskiej Jerzy Jabraszko.

  Nasza redakcja zgłosiła Straży Miejskiej porzuconą toyotę, ale jej usuniecie może potrwać długie tygodnie, a nawet miesiące. Jeśli strażnicy uznają, że auto przy al. KEN 22 stoi w niedozwolonym miejscu, będą musieli odnaleźć jej właściciela i upomnieć go pisemnie. Dopiero gdy nie ma reakcji, samochód jest przewożony na parking depozytowy, a właściciel obciążany kosztami całej operacji. Jeśli po auto nikt się nie zgłosi, staje się ono własnością miasta.

  To nie pierwszy w dzielnicy samochód parkujący w niedozwolonym miejscu, który od miesięcy utrudnia życie mieszkańcom. W ubiegłym roku po naszej interwencji Straż Miejska przyspieszyła interwencję dotyczącą chryslera, który tarasował przejście i uniemożliwiał zamontowanie słupków przy ul. Bartóka 8. Sprawa ciągnęła się przez trzy miesiące. O wiele dłużej, bo aż pół roku trzeba było czekać, żeby zrobiono porządek z bordową Hondą Civic, porzuconą na trawniku przy Ciszewskiego u zbiegu z al. Komisji Edukacji Narodowej. Trzeba było interwencji dziennikarzy, by przyspieszyć działania mundurowych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 273

  • 25
   BARDZO PRZYDATNY
  • 10
   ZASKOCZONY
  • 10
   PRZYDATNY
  • 29
   OBOJĘTNY
  • 14
   NIEPRZYDATNY
  • 59
   WKURZONY
  • 126
   BRAK SŁÓW

  60Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Jacek 60 4 miesiące temu

   Ja takie naklejki z karnym k....em naklejam na lusterka wsteczne.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zaciekawiony,,,, 59 4 miesiące temu

   Auto zostało odholowane przez policję, wczoraj wieczorem na miejscu byli tajniacy i umundurowani - czyżby jednak auto okazało się kradzione?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WE1 58 4 miesiące temuocena: 100% 

   Może to kradzione i porzucone? Co na to straż miejska?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Buziaki 57 4 miesiące temu

   Stoi nadal - pod pierzynką ze śniegu.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~0nowy0 56 4 miesiące temuocena: 100% 

   Pokazać numery: net znajdzie właściciela w 10 minut( może mniej...).

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wyjaśniam 55 4 miesiące temuocena: 100% 

   Prawdę mówiąc to mam wywalone na ten samochód ale codziennie go mijam idąc do metra.I widzę że po pierwsze stoi nie ruszane od kilku miesięcy więc akumulator padnięty pewnie a po drugie jest tak słabo postawione że stoi kilkadziesiąt cm od krawędzi więc przeszkadza innym regularnie korzystającym z tego parkingu a różni dostawcy mają to troszkę gdzieś i tojotka dostaje strzała co jakiś czas- spójrzcie na przedni błotnik.Szkoda Twojego samochodu kierowco.ot tyle.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Spejscon 54 4 miesiące temuocena: 100% 

   Autor pewnie jest rudy :)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tomek....,,, 53 4 miesiące temuocena: 100% 

   hahahaha dobre :) pewnie tak hahhaha i powinen dostać od Spejsona :) jak to mówi Walu: Spejson wiesz co masz robić :)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Baśka 52 4 miesiące temuocena: 100% 

   Jak u nas przy Rosoła były auta poparkowane bo ktoś se po cichu wprowadził bez powiadomienia mieszkańców osiedla nową organizację ze znakami zakazu parkowania, a auta nikomu nie przeszkadzały bo od zawsze tak było, to od razu mandaty aż do skutku, a tu widzę, że taki wielki pan zaparkował, że ci z miejskiej boją się się go jak klauna pennywise.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jednooka_Królowa 51 4 miesiące temuocena: 14% 

   Dzięki wielkie auto znalazło się u Was, od ponad trzech miesięcy go szukałam i proszę jest. Dobrze, że jest, nie zgubił się - nich sobie postoi kolejne kilka miesięcy. Teraz jest moda na komunikację miejską, ograniczenie emisji spalin, jestem trendy. Zrobi się cieplej przesiądę się na rower. Tak na marginesie ... Wam, mieszkańcom Ursynowa wszystko i wszyscy przeszkadzają, czy (nie)stajecie się w swej bezsilności lekko mściwi spoglądając na niszczenie i rysowanie lakieru auta? - odpowiedzcie sobie sami. Na Ursynowie jest fajnie. Każdy w bloku ma swojego szeryfa, który wie wszystko najlepiej. Po co straż miejska, policja, kat, etc. Wasz szeryf jest jedyny w swoim rodzaju i wszystkich zastąpi. Ludzie sami żyjcie swoim życiem i dajcie żyć innym. Służby i państwo są od łamania prawa - a nie akty wandalizmu na cudzej własności. Czy to już podłość, czy jeszcze społecznikostwo w ramach samosądu?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kierowca śmieciarki SUEZ 50 4 miesiące temu

   Jednooka to po jaką cholerę kupujesz samochód skoro wolisz rower.Zagracasz osiedle i auta nie mają gdzie parkować.Swoją drogą jeżdżę ciężarówką odbierającą odpady z hds-em (plastik szkło)i wpieniają mnie takie sytuacje że gamoń zaparkuje i ma wyjebane.A ja wjechać nie moge.Szanujmy się nawzajem

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~z boku 49 4 miesiące temuocena: 100% 

   Kiedy pojazd dupka będzie wrakiem to jednak będą musieli go sprzątnąć. Jakiś problem ?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Yurek 48 4 miesiące temuocena: 92% 

   Wniosek jest prosty - wzorem innych miast rozwiązać/rozpędzić straż wiejską a pieniądze z poszczególnych ikwidowanych oddziałów nierobów przekazać właściwym komendom Policji. Wreszcie zapanuje porządek w mieście.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zabójca debili 47 4 miesiące temuocena: 100% 

   interwencję może podjąć dopiero po zgłoszeniu sprawy pod numer 986.... to "wyjaśnienie nawet jak na stróży miejskich imponuje głupotą

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Robert931 46 4 miesiące temuocena: 16% 

   Tak czytam i się zastanawiam skąd się wzięła znaczna część tu piszących. Podejrzewam że zanim przeprowadzili się do tego miasta mieszkali na za..upiu gdzie samochód przyjeżdżał może raz na godzinę. Więc radzę wam że jeśli tak wam te samochody przeszkadzają to albo się do nich przyzwyczajcie albo wracajcie w spokojniejsze miejsce skąd pochodzicie. Poza tym czy nikt was nie nauczył że nieładnie jest donosic.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przyjezdny 45 4 miesiące temuocena: 86% 

   Robercie a czy Warszawa leży w Indiach czy w Polsce? A moze Warszawa to stan umysłu? Są pewne zasady współżycia społecznego, którym wypada się podporządkować. Jeżeli użytkownik/właściciel ów Toyoty podobnie jak Ty nie jest w stanie tego ogarnąć to niech lepiej przeparkuje je tam, gdzie auta widać rzadziej od przejeżdżających autobusów PKS.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 12 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ręce opadają 44 4 miesiące temuocena: 58% 

   a ty "warszawiak" od miesiąca? Poza tym naucz się prymitywny debilu co to jest donos i módl się pisdzi odpadku, zeby jak bedziesz dostawał na ulicy po mordzie albo będą ci okradać mieszkanie żeby ktoś "doniósł"

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • StasioJasio 43 4 miesiące temuocena: 100% 

   nie ma to jak wypowiedz osoby z autem ktora uwaza ze on moze wszystko i wszedzie bo ma samochod, ze na trawniku zaparkuje - tylko na chwile to nic, ze na zakazie tez nic, ze stoi z wlaczonym silnikiem i 10 min skrobie szyby tez nic - otoz drogi panie poza samymi nakazami jak i zakazami trzeba tez myslec o innych -nie mieszkasz Pan za zadupiu o ktorym wspomniales, tylko wiechales do metropolii. Zapewne 50-100metrow dalej bylo jakies inne miesce wolne do zaparkowania ale kierowcy nie chcialo sie szukac , szkoda ze nikt nie pomyslal aby ulatwic przyspieszyc procedury holowania wlepiania mandatow w takich sprawach - bo to sa wlasnie takie niby male blahe rzeczy ale denerwujace mieszkancow.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 14 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 42 4 miesiące temuocena: 83% 

   Mieszkam od urodzenia w Warszawie a jak miałbym policzyć swoją rodzine zarówno od strony matki jak i ojca to zostałabyś zapewne przy mojej linii zwykłym chamskim wsiowym słoikiem a mimo to wkurzaja mnie bezmózgie tłuki, które nie rozumieją , że na drodze nie są sami. pewna kultura na drodze jak i n aparkingu tez zobowiązuje a twój komentarz świadczy własnie o tym, że jesteś kompletnym zerem w tej kwestii i udało ci się jakims cudem na dorobku kupić te 4 kółka i czujesz się władca szosy. No więc nie. Nie jesteś nim.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mariola.,.,..,, 41 4 miesiące temuocena: 75% 

   Robercie dokładnie tak jest, słoiki mieszkają i donoszą na ludzi ale u siebie na wsi to siedzą cicho jak mysz pod miotłą, dlaczego bo zazdroszczą i mają kompleksy większe niż ktokolwiek. Tylko jak zaczną coś mówić to słychać końcówkę o np przyjdo a nie przyjdą ale mówią , że są z Wawy. Co za ludzie. Kiedyś wymagany był meldunek aby pracować w Wawie a teraz nie trzeba.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wyjaśniam 40 4 miesiące temu

   Zobacz jak to stoi Naprawdę szkoda autka

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WW 39 4 miesiące temuocena: 100% 

   WPI całe życie jeździł po Piasecznie koniem z wozem i myśli ze w Warszawie tez można jeździć koniem

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~gosc 38 4 miesiące temuocena: 50% 

   znak po prawej stronie a nie lewej

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kef 37 4 miesiące temuocena: 100% 

   W Poznaniu na ul. Bliźniąt są trzy takie znaki jeden po drugim i nikt sobie z nich nic nie robi auta stoją a piesi musza między nimi przechodzić a matki z wózkami musza iść trawnikiem. Zero reakcji straży jak i policji.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jako 36 4 miesiące temuocena: 75% 

   Kiedys na ulicy Belgradzkiej - też Usrynów - samochody parkowały na prawym pasie pomimo znaku zakazu. W ten sposób ulica która poinna miec 4 pasy ruchu miała tylko trzy. Dzwonienie do Strazy Miejskiej dawała tyle co rozmowa ze ślepym o kolorach. Dzis jak jest nie wiem, ale mi to wisi. Na mojej ulicy dwa razy dziennie przejeżdża samochód tzw oficera parkingowego i gdyby ktoś złamał obowiązujący przepis - 40 dolarów, 40 dolarów, 40 dolarów. A Warszawiacy pewnie wciąż mają nierozwiązywalny problem - tak jak onegdaj skup butelek i brak papieru toaletowego - więc nie ma co sie napinać tylko trzeba polubić. Albo zmienic burmistrza Usrynowa.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aneta44 35 4 miesiące temuocena: 100% 

   Teraz te pasy zrobili na stałe jako miejsca postojowe i jeździmy 1 pasem. Na + jeździ się wolniej tzn. jest bezpieczniej zwłaszcza na przejściach dla p.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~aabb 34 4 miesiące temuocena: 100% 

   "interwencję można podjąć dopiero po zgłoszeniu" ????? chyba ich pogięło, to od czego oni są, ? jeżdżą (lub chodzą) po mieście i udają, że nie widzą !

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ciekawy 33 4 miesiące temuocena: 100% 

   A może prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski udzieli Szanownej Redakcji odpowiedzi, czy takie stanowisko SM jest prawidłowe.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tomek 32 4 miesiące temuocena: 75% 

   3 miesiące usunięcie wraku- szcun solidaruchy

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Figa 31 4 miesiące temuocena: 100% 

   To ciekawe, jak ja zle zaparkowalam ro mo od razu odholowali! Pewnie to bryka samego komendanta strazy, dlatego nic nie roboa!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec222 30 4 miesiące temuocena: 0% 

   Słoneczko w Warszawie jest aplikacja która działa czytaj że zrozumieniem proszę

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Słoneczko 29 4 miesiące temuocena: 100% 

   @Mieszkaniec222: tylko jak zadzwonisz to muszą przyjechać a po drugie szybciej przyjadą, natomiast z aplikacji to przyjadą po kilku godzinach i będzie komunikat ,, w wyniku kontroli nie potwierdzono". Po godzinie możesz zadzwonić i zrobić ,,ponaglenie" i jest już zaznaczone w systemie, natomiast aplikacja jest dobra na wraki, uszkodzone znaki drogowe a nie na zgłoszenia bieżące.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kamil 28 4 miesiące temuocena: 50% 

   a gdzie jest policja, zakaz obowiązuje po stronie znaku a o skrzyżowaniu to nie ma tu mowy

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sloneczko 27 4 miesiące temuocena: 75% 

   zamiast pisać to zadzwoń i zgłoś a nie tylko narzekaj, że nikt nic nie robi.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hmmm 26 4 miesiące temuocena: 89% 

   Zgłaszałem przez apke 19115 to mi odpisano że nie potwierdzają zgłoszenia.Po co my ich utrzymujemy?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Basia 25 4 miesiące temuocena: 71% 

   zadzwoń bezpośrednio na 986 , bo wszystko jest rejestrowane wiec na 100% przyjadą...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~..Irys.. 24 4 miesiące temuocena: 45% 

   Kolejny artykuł o pparkowaniu, rzygać się chce, proponuje zmienić nazwę na : Poradnik kierowcy lub coś podobnego.......

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jest jak jest 23 4 miesiące temuocena: 100% 

   Na moje oko zakaz go nie obejmuje ale parkowanie bliżej niż 10 metrów od skrzyżowania chyba już daje możliwość szybkiej reakcji i odholowania ?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bigger 22 4 miesiące temuocena: 67% 

   zgadza się, znak B-36 zakaz zatrzymywania sie i postoju nie dotyczy drugiej strony a tabliczka może sobie wisiec nawet z napisem darmowe WC, brak z drugiej strony znaku zakazu pozwala parkować pojazdowi, bo to nie jest strefa zamieszkania

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 4 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qqq 21 4 miesiące temuocena: 75% 

   Sprawa jest podejrzana. Normalnie robiliby pielgrzymki, żeby 3x dzienne mandat wlepić. Eldorado by mieli. Może jakąś zbiorczą karę szykują.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kochanowski 20 4 miesiące temuocena: 80% 

   To oznakowanie jest wadliwe, a autor niech lepiej sobie Kodeks Drogowy zaktualizuje, bo pojazd jest zaparkowany zgodnie z przepisami, co do pierwszego zdjęcia. Co do drugiego, można mieć zastrzeżenia , ale na pewno nie w odniesieniu do wadliwego oznakowania znakiem B36.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~koko 19 4 miesiące temuocena: 86% 

   jaki zakaz przecież dotycz tej strony na której stoi , pojazd jest po drugiej stronie . Proponuję przepisy poczytać .

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marek.,. 18 4 miesiące temuocena: 80% 

   Każdy potrafi krytykować prace innych, niech spojrzy na siebie. Wytykac błędy to łatwo. Czasem odechciewa się czytać artykułów na tej stronie., ale karma wróci do danej osoby. Czuć donosy na odległość.......i nie jestem z straży miejskiej.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 17 4 miesiące temuocena: 60% 

   Tam gdzie nie trzeba to nie widzą

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~marcelek 16 4 miesiące temuocena: 50% 

   a co to tzw. straż miejską obchodzi, to nie ich sprawa, oni nie są od pilnowania porządku!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gość 15 4 miesiące temuocena: 100% 

   Na dodatek jak daleko od krawężnika zaparkowana. Ja bym to w nocy wyciągnął na środek ulicy i wtedy by ktoś zauważył.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~gość2019 14 4 miesiące temuocena: 67% 

   Straż miejska dobrze wie czyj to jest samochód tylko nie ma śmiałości zwrócić się do właściciela.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~slowik 13 4 miesiące temuocena: 80% 

   odholujcie to auto na koszt wlasciciela i niech stoi na wynajetym parkingu za Warszawą, trzeba karać cwaniactwo, bo inaczej na głowę wlezie.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bolek..,,, 12 4 miesiące temuocena: 30% 

   Sam odholuj jak taki madry jesteś. Hahahahh chyba się nudzisz.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mak 11 4 miesiące temuocena: 78% 

   ...ale Straż Miejska jest niezbędna. Jest na co wydawać kasę podatników.. Nic nie mogą i nic nie widzą...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jak 10 4 miesiące temuocena: 100% 

   Znak zakazu zatrzymywania należy umieszczać po tej stronie drogi, po której zakaz ma obowiązywać; dotyczy to także drogi jednokierunkowej. Proszę przypomnieć o tej zasadzie czytelnikowi, który zgłosił problem.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AndrzejS 9 4 miesiące temuocena: 100% 

   Karny K już widzę jest na lusterku, plus pełno rys od "życzliwych" osób. Właściciel raczej powinien to auto przeparkować, bo jeszcze chwila i nic z niego nie zostanie....a szkoda, bo ładna sztuka - była.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~lalapo 8 4 miesiące temuocena: 50% 

   Przecież sąsiedzi bez problemu widzą numery rejestracyjne auta i z tego co widać na podkładce jest numer do Dealera który auto sprzedawał zadzwonić i poprosić stację aby skontaktowała się z właścicielem samochodu

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tatko 7 4 miesiące temuocena: 100% 

   Ty chyba sam nie wierzysz w to, co piszesz :D Dealer będzie się kontaktował z właścicielem... komedia...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dealer 6 4 miesiące temu

   po ile jest kwas na mieście w tym roku? ;)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pedalarz 5 4 miesiące temuocena: 77% 

   Metr od krawężnika. Pewnie baba...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Guteq 4 4 miesiące temuocena: 67% 

   Znak jest po prawej stronie a samochód po lewej w czym problem

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fsdf 3 4 miesiące temuocena: 50% 

   napisane jest na całym parkingu .............

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zmora 2 4 miesiące temuocena: 21% 

   Nikomu to autko nie przeszkadza - no może tym którzy auta nie mają . Mógł tylko zaparkować bliżej krawężnika ! Tym którzy z utęsknieniem nie pogą się doczekać słupków życzę zeby przy pierwszej gołoledzi zostawili na nich swoje zęby !

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dżembele Dikele III 1 4 miesiące temuocena: 30% 

   Ładne auto, niech stoi.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3099 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO