REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Pod Kopą Cwila trwa największa dzielnicowa impreza w tym roku - „Dni Ursynowa”. Do wieczora będzie można tu skorzystać z kilkudziesięciu darmowych atrakcji. Posłuchać muzyki, zjeść, napić się – a przede wszystkim dobrze się bawić.

  Dzielnica przygotowała oddzielną strefę dla dzieci – łąka koło „Parku Jurajskiego” zamieniła się w prawdziwe wesołe miasteczko. Są atrakcje dla małych i starszych dzieci: ogromne dmuchańce, trampoliny, Nerfy, bańki, malowanie buziek i wiele innych zabaw.

  Na małej scenie występują dzieci z ursynowskich szkół i przedszkoli. Można zobaczyć przyszłe następczynie Cleo – małe artystki, które zachwycają śpiewem i tańcem. Festyn u podnóża Kopy Cwila jest na razie zdecydowanie mniej tłoczny, co daje możliwość spokojnego (bez kolejki) skorzystania z atrakcji. Może „postrzelać” z działa lub przeżyć wypadek samochodowy.

  - To naprawdę mocne wrażenie, ja się bałam, syn mówi, że on nie – mówi mama Tomka, która wzięła udział w stymulowanym dachowaniu w ramach akcji „ Świadomy kierowca”.

  Nadal trwa rozdawanie roślin, które mieszkańcy mają zasadzić w swoich ogródkach i na okolicznych skwerach. Chętnych nie brakuje, na szczęście roślin też jest jeszcze sporo.

  Dużym powodzeniem cieszy się wielki food-truck firmy „Prymat”, gdzie mistrz Sowa serwuje mieszkańcom różne smakołyki. - Jeszcze nie wiem co to jest, ale pachnie pysznie! – komentuje pani Agnieszka.

  Pod namiotami i parasolami migają też mniej lub bardziej znajome twarze lokalnych polityków, którzy dziś są do dyspozycji mieszkańców. Możemy także nabyć książkę z autografem na stoisku Macieja Mazura.

  Dla tych, którzy zmęczą się upałem czeka strefa kulinarna. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – od tradycyjnych kiełbas i frytek, przez kuchnię indyjską po ryby z pieca. Są też oczywiście zimne piwo i zimne lody.

  DUŻO ZDJĘĆ W GALERII:

  ARTYKUŁY POWIĄZANE

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 21

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2739 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019