REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-02----29-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Drogo sprzedać, tanio kupić, a najlepiej się potargować. Kolejna Ursynowska Wyprzedaż Garażowa to okazja, by spróbować swoich sił w sąsiedzkim handlu. Dziś na ratuszowym parkingu znów pojawią się dziesiątki stoisk i tłumy poszukiwaczy okazji. 

  Ursynowska garażówka to szansa na upolowanie czasami rzadkich okazów. Można tu za niewielkie pieniądze ubrać całą rodzinę, kupić coś do domowej spiżarni i przy okazji znaleźć ciekawą książkę, grę albo starą biżuterię. To również dobry moment na przewietrzenie szaf i zrobienie porządków przed końcem wakacji. Można tu sprzedać niepotrzebne już zabawki, czy dziecięce ubranka.

  Po półtoramiesięcznej przerwie od ostatniej garażówki mam nadzieję, że na najbliższej będą tłumy, zwłaszcza że zapowiada się piękna pogoda. Poza tym będzie można zaopatrzyć się, między innymi, w rzeczy potrzebne do szkoły - mówi Krystian Malesa, pomysłodawca i koordynator ursynowskich garażówek.

  Wyprzedaż rozpocznie się dziś, czyli w niedzielę, 25 sierpnia, na ratuszowym parkingu przy al. KEN 61 o godz. 12:00 i potrwa do 16:00.

  Ursynowska garażówka to kiermasz staroci, a z drugiej strony szansa na nowe życie dla niepotrzebnych ubrań, zabawek, książek, bibelotów i innych szpargałów oraz duże pole do popisu dla rękodzieła i wszelkiej maści twórczości własnej. 

  Kolejne wyprzedaże zaplanowano na: 8 września, 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia. Haloursynow.pl jest patronem Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 34

  • 21
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 7
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.306 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020