REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  REKLAMA

  Świeży polski design, warsztaty dla rodziców i cała masa atrakcji dla najmłodszych, to wszystko będzie można znaleźć na Targach Mamaville Xmas Edition.

  Już w najbliższy weekend firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa, spotkają się w Arenie Ursynów. Zgodnie z ideą organizatorów, tego dnia robiący świąteczne zakupy będą mogli połączyć je z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny.

  W sobotę 16 grudnia w godzinach 10:00 – 17:00 odwiedzający targi będą mogli zrobić zakupy u wystawców znanych marek i wybranych projektantów. Na stoiskach znajdą ubrania, zabawki, elementy wystroju wnętrz, książki i usługi. Wszystkie produkty skierowane do rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

  Standardowo oprócz strefy zakupów i rozrywkowo-warsztatowej, na rodziców i dzieci będzie czekała część kulinarna, w której znajdą się także dania wegetariańskie i wegańskie.

  W ramach targów odbędą się także liczne warsztaty i wykłady. Wszystkie atrakcje są bezpłatne, ale wymagają zapisu przez formularz.

  Warsztaty i wykłady

  • 10:15 -10:45 (dzieci 2 -12 miesiąca) 
  • 11:00 – 11:45 (dzieci 12 -24 miesiąca) „Musica Babies”
   - wykształcają wyczucie rytmu za pomocą prostych instrumentów muzycznych, tańca, ruchu oraz poprzez różnorodne gry i zabawy językowo-ruchowe, usprawniając inteligencję językową i ruchową
   - dzieci nabywają umiejętność słuchania, kojarzenia wizualno-słuchowego oraz sprawność manualną jednoczenie osłuchując się języka angielskiego.
   Prowadzenie: Musical Babies Warszawa
    
  • 11:45 – 12:45 „Biznes na macierzyńskim i uprawnienia pracownicze przyszłych i obecnych mam” 
   Na warsztacie dowiedzie się m.in.: 
   - jak założyć działalność gospodarczą na urlopie macierzyńskim i wychowawczym
   - czy można pracować w trakcie rocznego urlopu macierzyńskiego
   - najważniejsze obowiązki pracodawcy wobec młodej mamy i kobiety w ciąży.
   Prowadzenie: Matka prawnik Katarzyna Łodygowska
    
  • 13:00 – 14:00 „Dlaczego niemowlę budzi się i nie śpi w nocy?” 
   Na warsztatach poznacie najczęstsze powody pobudek oraz sposoby zapobiegania lub radzenia sobie z nimi a także odpowiedzi na pytania, kiedy dziecko może zacząć przesypiać noc i jak skoki rozwojowe wpływają na sen malucha. 
   Prowadzenie: SleepConcept.pl
    
  • 14:15 – 15:15 „Karmienie piersią - wyobrażenia a rzeczywistość”
   Na warsztatach dowiecie się jak przygotować się do karmienia piersią, poznacie tajniki laktacji, oraz co może Ci się przydać, a co okazać zbędne w mlecznej drodze. Na warsztatach będzie możliwość porozmawiać o teorii w kontekście tego, co spotka Cię w rzeczywistości.
   Prowadzenie: Katarzyna Płaza-Piekarzewska położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny
    
  • 15:30 – 16:30 „Chustowanie - dlaczego warto nosić chusty oraz czym jest chustonoszenie”. 
   Zakres wykładu obejmie takie zagadnienia jak korzyści, które płyną z noszenia w chuście oraz jak bezpiecznie i prawidłowo rozpocząć chustową przygodę. Dowiecie się wszystkiego o rodzajach chust, ich splotach i wiązaniach, a także o tym dlaczego jakość tkaniny ma znaczenie.
   Wykład będzie prowadzony przez specjalistkę i ikonę branży, aktywnej działaczki i promotorki idei chustonoszenia w Polsce Justynę Skulską-Boruń, właścicielkę butiku Sling Store

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.162 sekundy
  REKLAMA