REKLAMAA1-ROLLSNOTE--7dni--06-04---12-04-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (M. Cieślak/mat. organizatora)

  60 tysięcy złotych dla chorego Julka z Ursynowa udało się zebrać podczas turnieju piłkarskiego i licytacji z udziałem gwiazd sportu i filmu. Ciągle trwa zbiórka internetowa, bo aby ratować chłopca potrzebne są większe środki.

  Znani dziennikarze, akademia FC Barcelona i reprezentanci Polski wzięli udział w wielkim wydarzeniu charytatywnym w święto Trzech Króli. W hali pneumatycznej przy Koncertowej rozegrano turniej piłki nożnej. W rywalizacji sportowej udział wzięły zespoły z Centrum Ursynów Barça Academy, reprezentanci ursynowskich szkół, drużyna „Przyjaciół Julka” i zespoły kilku warszawskich klubów. 

  Po turnieju znani dziennikarze sportowi: Mateusz Borek, Roman Kołtoń i Michał Zawacki przeprowadzili licytację, podczas której sprzedano koszulki i gadżety z podpisami m.in. Roberta Lewandowskiego, legendy AC Milan Ruuda Gullita, Jakuba Błaszczykowskiego czy Łukasza Fabiańskiego. Udało się zebrać ok. 60 tysięcy złotych, a kolejne przedmioty i usługi zostaną przekazane na licytację na Facebooku na grupie „Licytacja dla Julka”.

  - Razem możemy zrobić naprawdę wiele. Doskonale wiem, że takie zbiórki dużo dają i mam nadzieję, że Julek będzie miał dzięki nam szansę na zdrowie – powiedziała Joanna Moro, aktorka, która uczestniczyła w poniedziałkowym wydarzeniu. 

  Wszystkie pieniądze zebrane podczas licytacji i aukcji zostaną wpłacone na konto fundacji SiePomaga, która internetowo zbiera środki na leczenie Julka z Ursynowa.

  Julek to uczeń Szkoły Podstawowej nr 343 przy ul. Kopcińskiego. Na co dzień reprezentuje też akademię FC Barcelona w Polsce. Kilka miesięcy temu lekarze stwierdzili u niego glejaka mózgu. Choroba postępuje, a jedyną szansą na jej zatrzymanie jest terapia zagranicą.

  Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem zbiórki publicznej na autoryzowanym portalu Siepomaga (poniżej). Warto także udostępnić zbiórkę w mediach społecznościowych. Każda pomoc się liczy!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2976 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020