REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  Pływanie to relaks i świetna zabawa! Są jeszcze ostatnie wolne miejsce na sobotnim mityngu 23. edycji Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. W zawodach może wziąć udział każdy.

  Ta impreza to fenomen. W każdej edycji bierze udział ponad dwustu zawodników - od kilkulatków po 90-latków.

  - Od lat ta impreza tak się rozrasta, że nie jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim możliwości uczestniczenia - mówi Anita Nasierowska, dyrektor Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, organizator zawodów. 

  Grand Prix Ursynowa to zawody dla wszystkich. Zawodnicy startują w swoich kategoriach wiekowych i mają do pokonania 25 lub 50 metrów stylem dowolnym. Zwycięzcy dostają puchary oraz wartościowe nagrody, a wszyscy dyplomy uczestnictwa. Ale nie wygrywanie jest najważniejsze - liczy się dobra zabawa i przyjaźnie.

  - W moim wieku sport ratuje zdrowie i życie. Zawiązują się tu przyjaźnie z koleżankami, które mnie odmładzają! - mówi Anna Zielińska, jedna z najstarszych uczestniczek Grand Prix.

  Z pływania mnóstwo satysfakcji i radości mają maluchy - najmłodsze w wieku 4 i 5 lat.

  - Miałam kilka miesięcy, gdy zaczęłam pływać, a w zawodach startuję od czasu gdy miałam 8 lat. Dwa razy zdobyłam pierwsze miejsce, a raz piąte. Dziś chodzę do klasy pływackiej - mówi Maja, zwyciężczyni jednego z mityngów.

  Są jeszcze wolne miejsca!

  Można się jeszcze zapisywać się na czwarty mityng tegorocznej edycji Grand Prix, który rusza już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia o godz. 10:30.

  - W każdym z mityngów najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, a do klasyfikacji generalnej przechodzą osoby, które uczestniczyły w minimum czterech mityngach. Zapraszamy wszystkich gorąco do wspólnej rywalizacji i kibicowania - mówi Karolina Bigos z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Zgłaszać się można do czwartku, 11 kweitnia do godz. 12:00 - osobiście w Dziale Organizacji Imprez UCSiR - pokój 102, Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122, od 8:00 do 15:00 lub drogą mailową pod adres: imprezy@ucsir.pl. Z regulaminem imprezy można zapoznać się na stronach UCSiR.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2892 sekundy
  REKLAMAA2-URZAD-LOKAL---17-10----24-10-2019