REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 października 2019, 13:49 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. organizatora)

  Mnóstwo atrakcyjnych nagród, profesjonalne warunki i sprzęt do gry a przede wszystkim – świetną zabawę – gwarantuje organizator niedzielnego turnieju nerfowego dla dzieci.

  Chociaż historia nerfa sięga lat 60-tych ubiegłego wieku, w Polsce zabawa ta robi furorę od całkiem niedawna. Podobnie jak dzieciaki na całym świecie również i nasze pociechy zakochały się w kolorowych pistoletach na piankowe naboje, które kilkadziesiąt lat temu wymyślili bracia Parker. W swojej współczesnej formie Nerf zawojował świat za sprawą firmy Hasbro, która w 1991 roku przejęła markę od Tonki, producenta resoraków. Hasbro wyszło na tej transakcji całkiem nieźle – aktualne przychody ze sprzedaży nerfów koncern szacuje na ok. 400 mln dolarów.

  Po sukcesie pierwszego tego typu turnieju w Polsce, który odbył w styczniu w szkole przy Mandarynki, Akademia Epic Nerf – organizator imprezy – przygotowała kolejne zawody sportowe z jeszcze większą ilością atrakcji. Dla wszystkich uczestników przewidziano m.in. bon rodzinny z 50% rabatem, który będzie można zrealizować w lodziarni Czekolodova. Na zwycięzców czekają natomiast cenne, najnowsze modele Nerf Fornite - ufundowane przez Hasbro – oraz szereg innych nagród. Nie zabraknie również pucharów i pamiątkowych dyplomów.

  Zawody adresowane są do dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które startować będą w drużynach 3-osobowych bez żadnego gracza rezerwowego. Organizator zapewni na miejscu cały potrzebny sprzęt, lecz dla większego komfortu można stawić się na miejscu z własnymi goglami. Nie można natomiast zabrać ze sobą własnych nabojów i ładownic, ponieważ każda drużyna musi posiadać taką samą ilość amunicji. 

  - Nerf to fantastyczna zabawa, która jest przedsmakiem bardziej wymagającego sportu – paintballa. Zapewnia dzieciom wszystko to, co lubią one najbardziej, czyli zabawę, ruch i zdrową, sportową rywalizację – mówi Jacek Parczewski z Akademii Epic Nerf.

  Turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę, 20 października w krytej sali szkoły tenisa Tie Break przy Koncertowej 8a. Zapisu można dokonać poprzez wysłanie maila na adres: jacek@epicsports.pl, w którym należy podać imiona, nazwiska oraz wiek uczestników. Wpisowe wynosi 20 zł od osoby.

  Rejestracja drużyn rusza od 9.00, natomiast pierwsze eliminacje grupowe rozpoczną się ok. 10:20, po oficjalnym powitaniu i rozpoczęciu turnieju. W zabawie mogą wziąć udział maksymalnie 32 zespoły, jednak połowa tego limitu została już wyczerpana.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~talencio 1 7 miesięcy temuocena: 0% 

   Co jest zabawnego w strzelaniu do ludzi?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3061 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020