REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Ekspert ze sklepu specjalistycznego z fotelikami i wózkami dla dzieci TOSIA.pl podpowiada jaki wózek spacerowy sprawdzi się w bardziej wymagającym terenie. Na jakie elementy zwrócić uwagę, aby zapewnić komfort i zadbać o najwyższe bezpieczeństwo dziecka?

  Wiosna zaczęła się na dobre. Przed nami czas, który najczęściej spędzimy na świeżym powietrzu na spacerach, na działce lub na urlopie. Warto dopasować spacerówkę do swojego trybu życia i potrzeb rodziny. Zapewni to komfort całej rodzinie podczas wypoczynku. Dzisiaj postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się amerykańskim spacerówkom Baby Jogger. O pomoc poprosiliśmy eksperta ze sklepu TOSIA.pl na Ursynowie. Wybraliśmy trzy spacerówki Baby Jogger, które spełnią oczekiwania rodziców o różnym stylu życia. Zobaczcie sami, co wybraliśmy.

  Wózek spacerowy do zadań specjalnych

  Trzykołowy wózek spacerowy Baby Jogger City Mini GT to model do zadań specjalnych. Jego koła są wzmocnione, "wiecznie" pompowane i bieżnikowane. Posiada również amortyzację na przednią oś. To wszystko gwarantuje, że spisze się rewelacyjnie nawet na bardzo trudnej przestrzeni. Co nie znaczy, że w mieście nie poradzi sobie równie dobrze!

  Baby Jogger City Mini GT posiada przednie koło skrętne i manewruje się nim bardzo płynnie.

  Od innych wózków Baby Jogger odróżnia go także możliwość regulacji rączki. To duże udogodnienie, bo dzięki temu może z niego korzystać zarówno bardzo niska, jak i bardzo wysoka osoba. Wózek posiada też wygodny ręczny hamulec postojowy, co upodabnia go nieco do modeli typowo sportowych. Waży 9,5 kg.

  Baby Jogger City Mini GT to wózek dla rodziny, która czasem potrzebuje modelu do zadań specjalnych, której nie przeraża nieco większa waga i rozmiar spacerówki.

  Dla rodziców o dużej różnicy wzrostu

  Baby Jogger City Mini GT polecamy także rodzicom, między którymi jest bardzo duża różnica wzrostu. Kiedy mama jest niska, a tata wysoki, regulowana rączka pozwoli dostosować wózek do potrzeb obojga. Dzięki niej wyższy rodzic nie będzie musiał się garbić, a niższy iść w nienaturalnej dla siebie pozycji. Wydaje się to może mało znaczące, ale pchając wózek przez godzinę podczas spaceru w niewygodny sposób można nie tylko się zmęczyć, ale również nieźle nadwyrężyć.

  Lekki wózek spacerowy do miasta

  Spacerówka Baby Jogger City Mini Zip to najlżejszy i najmniejszy z polecanych Baby Joggerów. Waży zaledwie 7 kg. Jest przy tym czterokołowcem. Jego przednie kółka są mniejsze i skrętne, tylne natomiast nieco większe, co daje dobrą stabilność i pozwala na lepsze podbijanie wózka. Koła są piankowe, więc najlepiej będą się sprawować na miejskich chodnikach.

  Baby Jogger City Mini Zip jest nieco drobniejszy od wcześniej opisywanychale jednocześnie nie traci nic w kwestii wielkości siedziska. Jest ono nawet nieco wyższe i szersze niż w Baby Jogger City Mini GT. Spacerówka posiada pełną rączkę, co w lekkich spacerówkach nie jest wcale standardem. Można go prowadzić jedną ręką, ale niestety rączka nie jest regulowana.

  Spacerówka Baby Jogger City Mini Zip to zdecydowanie wózek miejski. Lekki, nieduży i znacznie mniejszy po złożeniu niż opisany powyżej. Będzie idealny dla rodziny mieszkającej w bloku, która nie ma miejsca na przechowywanie większego modelu.

  To też typowo miejska spacerówka o mniejszych kółkach. Manewruje się nią bardzo wygodnie, a przez to, że jest dość wąska (50 cm) przejedzie przez każdy sklepowy korytarz i zmieści się w każdych drzwiach.

  Spacerówka idealna na lato

  Baby Jogger City Mini Zip to również dobry model tylko na lato. Filtr przeciwsłoneczny UV 50+ gwarantuje lepszą ochronę przed słońcem w czasie upałów oraz zachowanie kolorów nawet po częstych podróżach w palącym słońcu. Uchwyt na kubek, który otrzymujemy w zestawie pozwoli na trzymanie wody zawsze pod ręką.

  Klasyczna, łatwa w prowadzeniu spacerówka do miasta 

  Spacerówka Baby Jogger City Mini 4W jest czeterokołowcem, prowadzi się go bardzo stabilnie. Przednie koła wózka są oczywiście skrętne, mają też blokadę do jazdy wyłącznie na wprost. Przednia oś posiada amortyzację.

  Rączka nie jest regulowana. Spacerówka Baby Jogger City Mini 4W posiada hamulec w formie pedału umieszczony przy tylnej osi.

  Wózek sprawdzi się zarówno na terenie typowo miejskim, jak i w nieco trudniejszych przestrzeniach. Dzięki skrętności kół przednich pozwala na wygodne manewrowanie na przykład wśród sklepowych półek, a blokada do jazdy prosto umożliwia pewniejszą jazdę po parkowych ścieżkach. Dzięki czterem kołom może za to być w odczuciu osoby prowadzącej go pewniejszy i stabilniejszy podczas jazdy. Taka klasyczna forma często bardziej odpowiada rodzicom, niż nieco bardziej sportowy wygląd wózków trójkołowych.

  Wyjątkowy model spacerówki dla biegaczy

  Baby Jogger Summit X3 to wózek biegowy, który posiada homologacje do biegania oraz jazdy na rolkach. Trzykołowiec o dużych pompowanych kołach. Prowadzi się lekko i stabilnie.

  Ze względu na specjalne przeznaczenie posiada dwa hamulce: centralny oraz ręczny. Rączka nie jest regulowana. Dodatkowo posiada smycz asekuracyjną, która ułatwia prowadzenie wózka podczas szybszego ruchu.

  Wózek biegowy Baby Jogger Summit X3 to propozycja dla wszystkich tych, który aktywnie uprawiają sport, lubią długie wyprawy w trudniejszy teren. To także świetnie rozwiązanie, dla tych rodziców, którzy chcą wrócić do formy i odbudować kondycję.

  Bezpieczna pozycja dziecka, wygodne siedzisko i duża budka zapewniają komfort maluszkowi. Hamulec ręczny oraz smycz asekuracyjna gwarantują rodzicowi bezpieczeństwo i kontrolę nad wózkiem i dzieckiem.

  Przetestuj wózek biegowy

  Chcesz przekonać się czy wózek biegowy jest dla Ciebie? W sklepie TOSIA.pl masz możliwość wypróbowania i przetestowania wózka biegowego Baby Jogger Summit X3. Wózek możesz testować przez trzy dni. O szczegóły zapytaj sprzedawcę TOSIA.pl Ursynów.

  Wszystkie modele spacerówek amerykańskiej marki Baby Jogger znajdziecie w sklepie TOSIA.pl na Ursynowie przy ul. Pasaż Stokłosy 11. Eksperci ds. bezpiecznego transportu dzieci pokażą jak łatwo się je składa (jedną ręką). Warto też wiedzieć, ze producent zapewnia dożywotnią gwarancję na ramę wózka. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć udanych spacerów.

  Autor: Ekspert ds. bezpieczeństwa transportu dzieci TOSIA.pl

  Zapraszamy do specjalistycznego sklepu TOSIA.pl w Warszawie przy ul. Pasaż Stokłosy 11, przy stacji Metra Ursynów, tel. 22 855 08 79

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2321 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020