REKLAMAA1 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 października 2020, 11:34

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Nie chcesz narzekać na niewłaściwy wybór wykończenia wnętrz? Duża grupa właścicieli domów lub mieszkań wyraża przekonanie, że dzisiaj aranżowałaby wnętrza inaczej. Cóż, dawniej pięknie położone płyty gipsowe obecnie popękały, boazeria pokryła się nieestetycznymi ciemnymi nalotami, a glazura zaczyna się niebezpiecznie poruszać. Nie ma w tym nic dziwnego ani tym bardziej niewłaściwego. Jest rzeczą zrozumiałą, że kierując się wizją uroczego zakątka, podejmujemy decyzje głównie na podstawie naszego poczucia estetyki, nie biorąc pod uwagę ani przyszłego przeznaczenia pomieszczeń, ani funkcjonalności. Nader często można na przykład spotkać iście fińskie wykończenie łazienki bez odpowiedniej instalacji wentylacyjnej. W efekcie hodujemy sobie grzyba, z którym walka staje się sensem naszego życia na wiele lat. Czy jest jakaś rada? Oczywiście!

  Tynki dekoracyjne - zachwycające piękno, które jest praktyczne.

  Wyobraź sobie przedpokój, swoistą wizytówkę mieszkania, zapowiedź tego, co czeka nas lub naszych gości w głębi mieszkania. Miejsce, do którego wchodzi się często w obłoconym obuwiu, zostawia wilgotną odzież lub obciekający parasol. Czy jest to najlepsze zastosowanie drewnianych wykończeń? Czy przypadkiem połyskująca i idealnie gładka powierzchnia ścian i podłogi nie byłyby praktyczniejsze zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym?

  Z tych powodów ostatnimi czasy coraz większym uznaniem cieszą się wykończenia ścian tynkiem dekoracyjnym (mikrocementem). Bogactwo wzorów, jak i pozorna delikatność surowca pozwala na gustowną i co ważniejsze ciepłą aranżację pomieszczenia. Podobne praktyczne rozwiązania można zastosować w łazienkach, kuchniach lub choćby w pomieszczaniach piwnicznych zaadoptowanych do użytku domowego.

  Często w domach wolno stojących mamy do czynienia z przestrzeniami niewykorzystanymi, a to często z powodu braku pomysłu na aranżacje. Chodzi tu o pogodzenie możliwości budżetowych z potrzebami. Mikrocement dzięki swej niewygórowanej cenie jest w stanie pogodzić obie te kwestie. Koszt położenia na przykład instalacji drewnianej znacznie przewyższa cenę zastosowanego tynku dekoracyjnego, nie mówiąc już o trwałości. Trzeba bowiem wspomnieć o wytrzymałości materiału liczonej na wiele lat. Aby jednak ten warunek został spełniony, należy skupić się na jednym dostawcy zestawu materiałów. Daje to gwarancję swoistej kompatybilności poszczególnych składników względem siebie oraz znacznie upraszcza proces logistyczny.

  Tynki dekoracyjne, zastosowanie w biurze i pracowniach.

  Praktyczne zastosowanie tynków dekoracyjnych można znaleźć w odniesieniu do lokali, w których prowadzi się szeroko rozumianą działalność gospodarczą. Dzięki zastosowaniu betonowych tynków dekoracyjnych możemy znacznie podnieść rangę biura czy kawiarni wpływając tym samym na odczuwalny komfort zarówno klientów, jak i personelu. Oczywiście nie należy tego typu powierzchni utożsamiać z szarą, zimną masą.

  Dzisiejsze technologie pozwalają na dostosowanie barw i wzorów do preferencji klienta, czego dowodem są już istniejące aranżacje w najbardziej niespodziewanych wariantach. Nikogo nie dziwi już delikatny róż podłogi wkomponowany w lśniącą gładź marmuru. Nie bez znaczenia, oprócz niewątpliwej praktyczności takiego rozwiązania jest jego proste zastosowanie, oczywiście przy wykorzystaniu profesjonalnej wiedzy fachowców najwyższej klasy. Uznany dostawca materiałów oraz odpowiednia firma są w stanie sprawić, że nasze pomieszczenia nie tylko wzbudzą zachwyt, lecz także będą miejscem, do którego chce się wracać.

  Dla zobrazowania szerokiej gamy zastosowań mikrocementu podzielmy wszystko na kategorie:

  • posadzki-lokale, biura, instytucje;

  • posadzki-łazienki, kuchnie, przedpokoje;

  • wykończenia mebli-blaty;

  • okładziny ścian;

  • wykończenia sufitów.

  Mikrocement - 3 mm niezwykłego materiału

  Mikrocement jest to cienka powłoka mieszanki polimeru oraz cementu o grubości zaledwie około 2-3 milimetrów. Jest ona, niezwykle wytrzymała, wodoodporna i lekka. Z tego powodu świetnie nadaje się do zastosowania również na powierzchniach pionowych. Kolor gładzi, uzależniony jest od ogromnej palety barwników, natomiast połysk można podkreślić lakierem.

  Jak widać, przed przystąpieniem do prac dobrze jest zaopatrzyć się w pełny zestaw wszystkich niezbędnych składników, korzystając z profesjonalnej konsultacji oraz uznanego dostawcy jakim jest firma Festfloor. Materiały pochodzące z jednego źródła, mają podobne właściwości chemiczne, wzmacniające wzajemne oddziaływanie, a co za tym idzie zwiększające trwałość. Z tych powodów, niczego nie można pozostawić przypadkowi.

   Bez względu na to, czy mówimy o mieszkaniu, domu czy też lokalu, wnętrze będzie stanowić wizytówkę gustu i preferencji gospodarzy. Warto wziąć to pod uwagę pamiętając o ponadczasowości powierzchni utwardzonych. Nie tylko bowiem „schody wyjść nie mogą z mody”, lśniący delikatnością beton w formie tynku również.

  Artykuł załadowany: 0.2314 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021