REKLAMAA1_FortSluzew-NOWY-od-12-03-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Glina to jeden z najstarszych materiałów budowlanych. Nasi przodkowie stosowali ją dlatego, że była powszechnie dostępna i sprawdzona od pokoleń. Dziś tynki gliniane wracają do łask. Nie ma innego materiału, którzy przywracałby pomieszczeniom naturalny klimat.

  Powietrze, którym oddychamy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, odporność i samopoczucie. Naturalnie wytynkowane wnętrza są prostym rozwiązaniem łączącym walory zdrowotne, niepowtarzalną estetykę i jakość mieszkania.

  Podstawowe zalety farb i tynków glinianych to utrzymywanie odpowiedniej wilgotności, pochłanianie zapachów (w tym dymu nikotynowego), ograniczanie niekorzystnego wpływu elektro-smogu oraz właściwości antyalergiczne. Nie bez znaczenia jest też estetyka - przy prawidłowym wykonaniu tynku zawsze na wysokim poziomie. 

  Wśród tynków i farb glinianych w ofercie firmy BTM Jurkiewicz dostępna jest gama 8 palet kolorystycznych, aż 140 odcieni, 1104 wariantów barw i efektów wykończenia. Stwarza to nieograniczone możliwości twórczego działania i uzyskiwania wymarzonych efektów kolorystycznych.

  Przy nakładaniu tynków można stosować napełniacze takie jak:  słoma, konopie czy mika, które wzbogacą efekt strukturalny powłok i sprawią, że nasze ściany będą niepowtarzalne i piękne.

  Ważną cechą tynków glinianych jest także możliwość położenia ich na praktycznie każdej powierzchni - takiej jak: cegła, gips, płyty kartonowo-gipsowe, drewno czy tynki cementowo-wapienne. Z tego powodu polecane są szczególnie do mieszkań w blokach z wielkiej płyty, których na Ursynowie nie brakuje.

  Forma handlowa proponowanych farb i tynków nie różni się od powszechnie stosowanych tego typu materiałów. Ich nakładanie to dokładnie te same narzędzia i systemy.

  Więcej o tynkach glinianych - naturalnym materiale budowlanym - dowiesz się w firmie BTM Jurkiewicz, która kilkunastu lat specjalizuje się w budownictwie ekologicznym.

  BTM - dr Jurkiewicz 
  Badania.Technologie.Materiały 

  (materiał promocyjny)

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.12 sekundy
  REKLAMAA2_WorkingBalance_od16-03-do-17-06-2018