REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Pod koniec lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia, na terenie obecnego Ursynowa zaczęły powstawać osiedla mieszkaniowe oraz bloki z tzw. wielkiej płyty. Choć tego typu budynki po dzień dzisiejszy wywołują mieszane uczucia, niewątpliwie mają jedną zaletę – są „uniwersalne”. Oznacza to, że na pozór różne bloki usytuowane przy różnych ulicach mają niezwykle zbliżony, a niekiedy wręcz identyczny układ – zarówno wszystkich pomieszczeń w lokalu, jak i samej łazienki.

  Szanowni Czytelnicy – to nie jest artykuł sponsorowany, w którym zostanie powołany do życia fikcyjny Jan Kowalski albo Anna Nowak. O ursynowskich łazienkach wszystkiego od A do Z dowiecie się od Jurka – prawdziwego specjalisty, przed którym w zakresie wyposażenie łazienek nie ma żadnych tajemnic – od armatury, przez ceramikę, aż po najbardziej wysublimowane elementy wyposażenia łazienek.

  - „Kupiłem 50-metrowe mieszkanie na Ursynowie. Zaczynam remont i największym wyzwaniem niewątpliwie jest łazienka. Proszę mi coś doradzić, bo nie wiem od czego zacząć” – ileż to razy padły tego typu słowa – opowiada Pan Jurek. Przez wiele lat spędzonych w tej branży, tego typu prośby usłyszałem niezliczoną ilość razy. Ale – wbrew pozorom – odpowiedź jest bardzo prosta, wręcz banalna.

  Schemat: Spotykane rodzaje układów standardowej łazienki na Ursynowie

  • Wariant 1: kabina prysznicowa 90x80 cm, pralka ładowana od góry 60x40 cm, umywalka, miska WC wisząca
  • Wariant 2: zwiększenie przestrzeni użytkowej w wyniku przebicia ściany pomiędzy łazienką, a toaletą; wyposażenie: brodzik, pralka ładowana od przodu, umywalka, miska WC wisząca
  • Wariant 3: zwiększenie przestrzeni użytkowej poprzez dobudowanie ściany zamykającej pełen kwadrat utworzony z połączenia dwóch pomieszczeń (łazienki i toalety); wyposażenie: wanna dł.170 cm, pralka, umywalka, miska WC wisząca

  „Standardowy układ ursynowski” to charakterystyczny, modelowy schemat łazienki, który można dostosować do zdecydowanej większości lokali w tej dzielnicy. Jeśli poświęcić chwilę uwagi projektom ursynowskich mieszkań, łatwo można zauważyć, iż wiele z nich jest identycznych, a przynajmniej łudząco podobnych. Niekiedy wystarczy po prostu obrócić dany projekt, a szybko dostrzeżemy, że nasza łazienka to nic innego jak „lustrzane odbicie” pomieszczeń, które znamy z mieszkań naszych sąsiadów lub znajomych. Taki stan rzeczy znacznie ułatwia pracę projektantom, którzy dzięki temu są w stanie pracować na schematach niemalże uniwersalnych dla ponad 150 tys. mieszkańców Ursynowa.

  - Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, choć między nami muszę przyznać, że z mieszkańcami Ursynowa sytuacja jest nieco prostsza. „Standardowy układ ursynowski” to prawdziwe błogosławieństwo dla takiej branży jak nasza – możemy stosować niezawodne, bo już wielokrotnie sprawdzone rozwiązania – przyznaje Pan Jurek, wieloletni pracownik jednego z najpopularniejszych sklepów w Polsce z luksusowym wyposażeniem łazienek.

  - Klientom z Ursynowa przedstawiamy szereg rozwiązań, które zawsze - bez wyjątku - są adekwatne do posiadanego przez nich lokum oraz spełniają wysokie oczekiwania wymagającego Klienta. Uniwersalna specyfika ursynowskiego standardu to także gwarancja krótkiego czasu realizacji inwestycji. Kwadrans? To bezapelacyjnie wystarczający czas, aby fachowo i w pełni profesjonalnie zamknąć kwestię remontu łazienki w mieszkaniu na Ursynowie - dodaje.

  Polakom słowo „remont”, a w szczególności „remont łazienki” – niestety – kojarzy się z gehenną. Świadomie czy nie, właściciele mieszkań na Ursynowie dokonali pod tym względem niezwykle trafnego wyboru. Standaryzacja lokali w tej dzielnicy Warszawy to świetna informacja zarówno dla projektantów, jak posiadaczy tychże mieszkań. 

   

  Oto przykład ursynowskiej aranżacji „przed” i „po” dla Wariantu 1:

  Kontakt do Pana Jurka:

  • nr tel. komórkowy: 516 059 757
  • nr tel. stacjonarny: (22) 842 09 44
  • adres sklepu i magazynu: ul. Julianowska 61, 05-500 Piaseczno k. Warszawy
   

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.12 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018