REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (UCSiR)

  Wystarczy skończyć 55 lat, by skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Do końca sierpnia dostępne będą wyjątkowo tanie bilety na różnego rodzaju treningi pod okiem doświadczonych instruktorów.

  Wiek to nie przeszkoda! Coraz więcej seniorów wychodzi z takiego założenia i chce ćwiczyć, tym bardziej, że ostatnie miesiące były czasem raczej ograniczonej aktywności ruchowej. Zadbać o nich postanowiło Ursynowskie Centrum Sportu i Rekrecji, które na wakacje przygotowało symboliczne wręcz opłat za skorzystanie z siłowni i sal do ćwiczeń.

  Seniorze, rusz się!

  Do 31 sierpnia w siłowni Twoje Centrum Aktywności przy ul. Hirszelda można zregenerować siły fizyczne i psychiczne, zrelaksować się, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim przyjemnie i pożytecznie spędzić czas wolny. Pomogą w tym nie tylko ćwiczenia na urządzeniach w siłowni, ale też indywidualne oraz grupowe treningi obwodowe, czyli takie, w których jedno ćwiczenie wykonywane jest po drugim. W obwodzie może znaleźć się od kilku do kilkunastu powtarzanych ćwiczeń. Mogą to być np. przysiady, podskoki czy rzuty piłką lekarską.

  Grupowy trening  obwodowy w Twoim Centrum Aktywności będzie prowadzony pod okiem instruktora w grupie do 6 osób i potrwa trwa 45 min. Również podczas ćwiczeń na siłowni będzie można liczyć na profesjonalną pomoc i wskazówki trenerów dotyczące obsługi maszyn i wykonywania ćwiczeń.

  Wyjątkowo atrakcyjna opłata

  Ile seniorzy zapłacą za możliwość poćwiczenia w UCSiR? Cena jest wyjątkowo niska i wynosi tylko 2,5 złotych za jedno wejście na trening. Zajęcia w grupie odbywają się wg grafiku TCA przy Hirszfelda. Można go sprawdzić na stronie internetowej UCSIR oraz na tablicy ogłoszeń w obiekcie.

  Każdy kto po raz pierwszy będzie chciał skorzystać z oferty UCSiR musi złożyć oświadczenie o braku przeciwwskazań do udziału w ćwiczeniach fizycznych. A Twoje Centrum Aktywności znajduje się przy ul. Hirszfelda 11 na pierwszym piętrze - w tym samym miejscu, w którym jest pływalnia. Sala jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-22:00. W soboty od 9:00 do 17:00, zaś w niedzielę od 10:00 do 17:00.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.408 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021