REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  UCSiR Dance powrócił po rocznej przerwie, a wraz z nim do Areny Ursynów powróciła dziecięca radość i energia. Prawie pół tysiąca młodych tancerzy - nie tylko z Ursynowa - rywalizowało o palmę pierwszeństwa na parkiecie.

  Parkiet w Arenie Ursynów był dziś rozgrzany do czerwoności! Wystąpiło na nim kilkadziesiąt dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych. Były oszałamiające pokazy tańca hiphopowego, kolorowe i fantazyjne przebrania tancerzy show dance. Piski, oklaski i pełna trybuna widzów dopingujących uczestników. Jednym słowem rodzinna impreza, jakiej pozazdrościć może Ursynowowi cała Warszawa.

  - Dla mnie to jest radosny dzień, to wspaniała impreza. Blisko 500 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Bardzo wysoki poziom. Nie tylko szkoły z Ursynowa, ale i z całej stolicy oraz spoza Warszawy - mówi Wiesław Krzemiński z UCSiR.

  Swoje umiejętności zaprezentowali tancerze w trzech grupach wiekowych - do 10 lat, 11-15 lat i powyżej 15 lat i w 4 kategoriach tanecznych: hip-hop, jazz-modern, show dance oraz disco cheerleaders.

  - Kochamy tańczyć, jesteśmy po raz pierwszy na tym turnieju i chcemy zaprezentować swoje umiejętności - mówiły małe tancerki z zespołu Akcent, który wystawił dziś najliczniejszą reprezentację.

  UCSiR Dance powstał przed lat z inicjatywy Agnieszki Robak, ursynowianki zakochanej w tańcu. Z roku na rok impreza nabierała rozmachu, na parkiecie występowało coraz więcej zespołów. Plany na kolejną edycję również są obiecujące.

  - Chcielibyśmy, aby w przyszłym roku impreza miała jeszcze inny wymiar - być nawet może ogólnopolski - zdradza Wiesław Krzemiński z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, które w tym roku obchodzi 20-lecie swojego istnienia.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z UCSIR DANCE 2018:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3094 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019