REKLAMAA1-FortSluzew-10-01----20-01-2019-DNI
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Na dworze szaro, buro i zimno? Dziewczynom, które wzięły udział w 19. Festiwal Fitness w Arenie Ursynów nie grozi zapadnięcie w zimowy sen! Znani w całej Polsce trenerzy fitnessu poprowadzili dziś zajęcia specjalnie dla ursynowianek.

  To już 19. edycja Festiwal Fitnessu organizowana na Ursynowie. Ponad dwustu uczestników, najbardziej znani propagatorzy fitnessu, dynamiczna muzyka, hektolitry potu i prezentacje wszystkiego co potrzebne do ćwiczeń.

  Zawodniczki przez ponad trzy godziny biorą udział w różnych zajęciach - od power body, przez hip-hop po zumbę, TMT i dance.Podczas każdego treningu dostają niezły wycisk.

  - Jestem okropnie zmęczona, ale szczęśliwa! - mówi Monika, która na Festiwalu Fitness pojawiła się po raz drugi. Swoich sił spróbowali też nieliczni mężczyźni, ale to panie dziś były  w lepszej formie. 

  Ze sceny aż biło energią. Dobrą atmosferę i doping zapewnili instruktorzy z klubów Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji: Anna Filipowicz, Mateusz Hajda i Sylwia Rusak. Przez choreografie z pogranicza r`n`b, street dance i new style przeprowadził uczestniczki znany trener Robert "Robson" Jażdżewski z Gdańska. Tomasz Zamiela zaprezentował ćwiczenia angażujące wszystkie partie mięśniowe z systemu treningowego TMT. Wieczór zakończył Michał Kurpet zajęciami zumby.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z FESTIWALU FITNESS 2015

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.206 sekundy
  REKLAMAA2-WSMAQ---16-01----30-01-2019