REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  REKLAMA

  W sobotę ursynowscy gimnazjaliści zmierzą się w międzyszkolnym turnieju koszykówki. Basket wraca do łask i po okresie silnej dominacji piłki nożnej, rzuty do kosza znów znajdują fanów wśród najmłodszych. Zapisy potrwają do piątku - każda szkoła może wystawić maksymalnie 2 ekipy.

  Gimnazjaliści (roczniki 2001-2003) wezmą udział w dzielnicowym turnieju w basket. Zgłaszane zespoły mają składać się z uczniów tylko jednej szkoły. Na zapis drużyny zostały jeszcze dwa dni - do 19 maja do godz. 12:00. Rejestracja  przebiega tylko mailowo: imprezy@ucsir.pl . Trzeba również wypełnić i dosłać formularz zgłoszeniowy, który można pobrać ze strony internetowej: www.ucsir.pl.

  Jest jeszcze kilka zasad. Każdy uczestnik turnieju musi mieć ważną legitymację szkolną. Wszystkie ekipy biorą udział w turnieju wraz z pełnoletnim opiekunem - nauczycielem lub osobą wyznaczoną przez szkołę.

  - To pierwszy turniej gimnazjalistów, więc liczymy na zainteresowanie w ostatnim momencie. Zdaję sobie sprawę, że to niewygodny termin - w sobotę nauczyciele nie pracują a opiekun jest potrzebny - komentuje Daniel Trybalski, instruktort Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Każdy mecz potrwa 10 minut. Zespoły mają zapewnione 3 minuty rozgrzewki przed spotkaniami. O rozpoczęciu gry decydować będzie szczęście - rzut monetą.

  Turniej TRIO BASKET odbędzie się już w najbliższą sobotę w hali ZOS Hawajska przy ul. Dereniowej 48. Pierwszy meczowy gwizdek rozbrzmi o godz. 10:00.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1531 sekundy
  REKLAMA