REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 października 2016, 16:27 komentarzy 1
  UCSiR Volleyball 2016

  UCSiR Volleyball 2016 (SK)

  Było o krok od sensacyjnego trzeciego z rzędu zwycięstwa, ale się nie udało. "Kamyki" uległy "Budowlanym" w finałowym meczu turnieju UCSiR Volleyball 2016. Przez dwa dni w hali sportowej przy Hawajskiej rywalizowało 16 drużyn - każda obowiązkowo z minimum jedną kobietą w składzie.

  Siatkówka na Ursynowie ma się bardzo dobrze. Zacięte pojedynki, szybkie i zaskakujące zagrywki, świetna obrona - na turniejach UCSiR Volleyball organizowanych przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji wykluwają się przyszłe gwiazdy amatorskich lig siatkówki.

  W ten weekend w wyremontowanej hali przy Hawajskiej o puchary, dyplomy i nagrody rywalizowało 16 drużyn. Każda z nich w składzie musiała mieć przynajmniej jedną kobietę. 

  - Grało się bardzo dobrze, spokojnie, jak na mężczyzn przystało opiekowali się nami. Jak na tę dyspozycję drużyny trzecie miejsce uznajemy za sukces - mówią Monika Baranowska i Joanna Jabłońska z drużyny "Hytysz!", która w pófinale po zaciętym meczu pokonała "Neobrand" Białystok 2:1 (w setach: 19-21, 21-19, 15-10).

  O pechu mogą mówić "Kamyki". Drużyna, która wygrała dwa ostatnie turnieje UCSiR Volleyball, zagrała w finale z "Budowlanymi" Warszawa.

  - Drugi set w meczu z "Budowlanymi" zaważył na wyniku, co było widać w trzecim secie. Koledzy uciekli nam z punktami i nie byliśmy już w stanie odrobić tej przewagi - mówi Michał Janiszewski, kapitan drużyny. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 (22-20, 20-22, 10-15).

  Kamyki na pocieszenie mają za to najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Kasia Janiszewska. MVP wśród mężczyzn został Krzysztof Czaiński z "Budowlanych". Co przyczyniło się do triumfu tej drużyny w turnieju?

  - Trenujemy ze sobą już od 8 lat, po dwa razy w tygodniu, więc jesteśmy zgraną drużyną, gramy dużo turniejów. Na Ursynowie mieliśmy pełne zaplecze - 11 osób, więc mogliśmy dobrze rozłożyć siły - mówi Jan Rogowski, kapitan "Budowlanych". Zespół zapowiada już walkę o powtórzenie wyniku w następnej edycji UCSiR Volleyball. Czy "Kamyki" na to pozwolą? To okaże się za kilka miesięcy.

  Zwycięskie drużyny dostały nagrody i puchary z rąk wiceburmistrz Rafała Miastowskiego oraz organizatorów imprezy - dyrektora UCSiR Anity Nasierowskiej i jej zastępcy - Piotra Kondratowicza. Patronem medialnym turnieju był portal Haloursynow.pl

  ZOBACZ FOTORELACJĘ Z UCSIR VOLLEYBALL 2016

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.5222 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021