REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  Przepiękne stroje, gondolierzy i wspaniała włoska muzyka. Już dziś kolejne niezwykłe widowisko na scenie przy ratuszu, w ramach "Muzycznego Lata na Ursynowie".

  O 19:00 ze sceny popłyną dźwięki, przy których będzie można poczuć się jak w słonecznej Italii. Wszystko to za sprawą koncertu w stylu włoskim - „O sole mio”

  - Ucztę dla zmysłów będzie stanowiła zarówno muzyka, najwspanialsze arie czy pieśni neapolitańskie, jak i przepiękne stroje artystów. Ursynowian, którzy wybiorą sie na koncert czeka mnóstwo niezapomnianych wrażeń - zaprasza zastępca burmistrza Łukasz Ciołko.

  Na scenie wystąpią gwiazdy polskich scen operowych i operetkowych: Małgorzata Długosz - sopran, Magdalena Idzik - mezzosopran, Piotr Rafałko - tenor, Ryszard Wróblewski - tenor. Artystom towarzyszyć będzie Kameralna Orkiestra Romantica. 

  Organizatorzy zapewniają chwile prawdziwych uniesień i wzruszeń oraz dobrą zabawę. Taką jak przed tygodniem, kiedy około tysiąca osób słuchało piosenek "W Rytmie Wisły" przygotowanych przez Orkiestrę Reprezentacyjną SGGW.

  W sierpniu wielbicieli dobrej muzyki czeka jeszcze darmowy koncert Marcina Wyrostka. Odbędzie się on 26 sierpnia o godz. 19:00. Patronat medialny nad "Muzycznym Latem na Ursynowie" sprawuje portal Haloursynow.pl.

  A wcześniej, bo o 16:00 w Parku Przy Bażantarni pierwszy z cyklu koncertów fortepianowych. Dziś zagra utalentowany pianista Marek Bracha. Więcej o tym wydarzeniu w osobnym artykule.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2596 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO