REKLAMAA1-BRICOMAN-od-01-02-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 sierpnia 2017, 08:43 komentarzy 1
  Zbiórka produktów na Kabatach

  Zbiórka produktów na Kabatach (KT)

  REKLAMA

  17 wózków sklepowych po brzegi wypełnionych darami. To efekt sobotniej kilkugodzinnej zbiórki charytatywnej w Tesco na Kabatach. Dziś kolejna zbiórka - w KEN Center.

  Hospicjum Onkologiczne potrzebuje naszej pomocy na trudny okres jesienno-zimowy. Jak już pisaliśmy, niezdbędna jest żywność oraz środki higieniczne. Mieszkańcy, którzy wpadli wczoraj do Tesco na zakupy, chętnie włączali się w akcję.

  - Poszło świetnie! Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że ludzie tak chętnie pomagają. Część produktów już pojechała do Hospicjum - mówi Goretta Szymańska, radna, która włączyła się w zbiórkę. Obok niej dary dla hospicjum zbierali radni i działacze społeczni - m.in. Krystian Malesa i Kamil Orzeł.

  W ciągu 4 godzin udało się zgromadzić 17 pełnych wózków. Mieszkańcy podzielili się z hospicjum m. in. konserwami, mlekiem, wodą, kawą, herbatą, cukrem, owocami, serkami, przetworami i wszelkiego rodzaju produktami higienicznymi. Pojawiły się też ręczniki.

  Dziś powtórka akcji - tym razem wolontariuszy zbierających na ursynowską fundację będzie można spotkać w galerii KEN Center - od godz. 10:00 do 14:00. Swoje dary można też przynosić bezpośrednio do hospicjum - przy ul. Pileckiego 122.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1207 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018