REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 lutego 2021, 13:35 komentarzy 4

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Poszukiwany mężczyzna

  Poszukiwany mężczyzna (policja)

  Wsiadł do autobusu, podszedł do pasażera i uderzył go w twarz. Następnie zażądał telefonu komórkowego. Policja poszukuje młodego mężczyzny, który jest podejrzewany o rozbój. Mokotowska komenda opublikowała wizerunek poszukiwanego.

  Rzecz działa się w sobotę, 23 stycznia. Gdy autobus linii 148 jadący w kierunku Lotniska Chopina podjechał na przystanek "Siekierki Sanktuarium" była godzina 21:17. Autobus zatrzymał się na żądanie wsiadającego młodego mężczyzny. 

  - Chłopak miał ok. 20 lat, jest szczupły, ubrany był w bluzę z kapturem w kolorze czarnym, czarną puchową kurtkę z białymi nayszwkami na rękawach. Nosił sportowe buty. Poszukuje go mokotowska komenda policji - mówi podkom. Robert Koniuszy, oficer prasowy.

  20-latek poszukiwany jest nie bez powodu. Po wejściu do autobusu zaczął się nerwowo zachowywać. Podszedł do jednego z pasażerów i uderzył go w twarz. Zagrodził mu drogę i zażądał telefonu komórkowego oraz podania kodu pin do aparatu.

  - Przez chwilę trzymał telefon w dłoni bez jego używania, a później go oddał. Podejrzany posługiwał się językiem polskim - dodaje Koniuszy.

  Do próby rozboju doszło zaraz po tym, jak autobus 148 ruszył, pomiędzy przystankami ,,Siekierki Sanktuarium” a ,,Ogródki Działkowe Czerniaków”. Pojazd jechał w kierunku Ursynowa. Policja liczy, że ktoś z pasażerów tego kursu pamięta co się wówczas wydarzyło i będzie w stanie pomóc w sprawie. Kamery monitoringu w autobusie zarejestrowały wizerunek poszukiwanego.

  Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Rejonową Policjai Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7. Informacje można też przekazać, dzwoniąc na numery (47) 72 392 50 lub (47) 72 392 51 (czynne całą dobę) albo (47) 72 392 28. Można też napisać maila na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 55

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 15
   WKURZONY
  • 29
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Pasztet 4 miesiąc temuocena: 92% 

   Kwiat narodu :D

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~profesor68 3 miesiąc temuocena: 43% 

   Nazistowska młodzież pod wpływem amfetaminy i alkoholu nocami napada na arabów i osoby LGBT+! Policja tylko udaję, że coś ją to obchodzi. To jest dramat! Niebawem zapłoną kebaby!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3931 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.04.2021 - 30.04.2021