REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 września 2022, 09:00 komentarzy 3

  (KW)

  Dziury, łaty, kałuże. Nawierzchnia ulicy Nugat najlepsze lata ma już za sobą. Czy przydałby się jej remont? Zdania są podzielone. Mimo to dzielnica go planuje.

  Niewielka ulica Nugat to przedłużenie ulicy Gandhi do ul. Kiedacza w centralnej części Ursynowa. Użytkowana latami i nieremontowana jezdnia nie wygląda dziś najlepiej. Co rusz jakaś łata czy dziura. Na obrzeżach zbiera się woda. 

  - Remont na pewno jest potrzebny. Rzadko przejeżdżam nią samochodem, ale to widać gołym okiem - twierdzi pani Agnieszka.

  Nie brakuje jednak głosów, że remont ulicy to zbędna fanaberia. - Czy to rzeczywiście potrzebne? Nie jest tak źle. A dziury i wyboje są zawsze i wszędzie - mówi mieszkaniec okolic Nugat.

  Podobnie stan ulicy Nuagt ocenia pani Elżbieta. Ursynowianka często nią przejeżdża. Jak zauważa, dramatu nie ma. To jednak nie znaczy, że nie należy nic z ulicą robić.

  - Nie jest tak, że jedzie się góra dół, bo takie wyboje. Ale remont by się przydał. Jak chcą zrobić, są pieniądze, to czemu nie skorzystać. Na pewno będzie lepiej - podkreśla mieszkanka. 

  Nugat na nowo jeszcze w tym roku

  Chęci są i pieniądze również. Ursynowski ratusz szykuje się do remontu ulicy. Rozpocznie się on jeszcze w tym roku, w ostatnim kwartale. Władze dzielnicy szacują, że jego koszt wyniesie ok. 600 tys. złotych. Dokładna cena będzie znana po zakończeniu prac, do których należą:

  - Frezowanie nawierzchni asfaltowej, wyrównanie podbudowy lub/i naprawę, wymianę krawężników oraz wykonanie nowej warstwy wiążącej i ścieralnej, a także humusowanie trawników wzdłuż jezdni oraz roboty brukarskie - przekazuje rzeczniczka ursynowskiego ratusza Kamila Terpiał. 

  Roboty w zależności od pogody potrwają od kilku do kilkunastu dni. W tym czasie kierowcy mogą napotkać na utrudnienia. Napiszemy o nich, gdy znana będzie data rozpoczęcia remontu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~cik 3 2 miesiące temuocena: 38% 

   Pasy rowerowe można by bylo przy okazji wyznaczyć jak na Cynamonowej. Czy będą?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Czesław 2 2 miesiące temuocena: 50% 

   znowu rozgrzebia i miesiacami będzie się ciągnął remont. niewinny remont przejscia dla pieszych przy rosoła/grzegorzewskiej trwa od miesiaca i konca ni ewidac

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zet 1 2 miesiące temuocena: 67% 

   To co jest konieczne na Nugat to dokończenie urwanej Drogi Dla Rowerów.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4855 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022