REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  W konkursie można głosować na 4 księgarnie z Ursynowa

  W konkursie można głosować na 4 księgarnie z Ursynowa (Słowo Daje)

  Do 24 sierpnia mieszkańcy stolicy mogą głosować na swoją ulubioną księgarnię. Dziesięć najpopularniejszych stołecznych sklepów z książkami otrzyma nagrody pieniężne. Wśród pretendentów są cztery księgarnie z Ursynowa.

  Wakacje to dobra okazja, by wesprzeć księgarnie, które lubimy i w których kupujemy nowe pozycje do czytania. Wiele z nich dotkliwie odczuło skutki pandemii koronawirusa, dlatego miasto wraz ze stowarzyszeniem księgarskim oraz Polską Izbą Książki organizuje niecodzienną akcję wsparcia - nagrodę prezydenta stolicy dla ulubionej księgarni Warszawy.

  - Konkurs jest jednym z działań miasta, które wspierają ludzi kultury. W ten sposób zachęcamy warszawiaków, żeby głosowali na swoje ulubione lokalne księgarnie - mówi Aldona Machnowska-Góra, dyrektorka-koordynatorka ds. kultury i komunikacji społecznej.

  Cztery księgarnie z Ursynowa

  Głosować można na stronie ulubionaksiegarnia.waw.pl do 24 sierpnia. Na liście blisko stu księgarni znalazły się cztery z Ursynowa. Są to: Księgarnia Papirus i księgarnia Trzy Jeże – obie z ul. Belgradzkiej, Papierowy Świat przy ul. Wąwozowej oraz Słowo Daje w Pasażu Ursynowskim.

  Organizatorzy proponują, by przy swoim wyborze wziąć pod uwagę m.in. sposób prezentacji oferty księgarni, organizację wydarzeń promujących książki i pasje czytelnicze (dla dorosłych i dzieci), poziom obsługi klienta czy aktywność online i formy kontaktu z klientem w czasie pandemii. Podczas oddawania głosu można uzasadnić swój wybór. Na autorów najciekawszych opinii czekają nagrody książkowe.

  Pula nagród w plebiscycie dla zwycięskich księgarni wynosi 78 tysięcy złotych. Placówka, która wygra otrzyma 20 tys. zł, druga - 10 tys. Pozostała ósemka dostanie po 6 tysięcy złotych. Każda z tych dziesięciu księgarni będzie mogła również używać tytułu „Ulubiona Księgarnia Warszawy” przez 12 miesięcy od daty przyznania nagrody.

  Czy ta księgarnia jest najfajniejsza?

  Konkursowi towarzyszy kampania społeczna z hasłem przewodnim „Czy ta księgarnia jest najfajniejsza?”. Ma
  ona zachęcać mieszkańców do odwiedzania lokalnych księgarni i do kupowania w nich książek.

  Lokalne księgarnie to często miejsca prowadzone rodzinnie lub przez przyjaciół. Ze względu na swą ofertę i charakter, są to unikatowe miejsca na mapie Warszawy i Ursynowa. Przede wszystkim ze względu na wkład w szerzenie kultury. Nie tylko poprzez sprzedaż książek, lecz również organizację spotkań autorskich, pokazów filmów czy debat. Czym wyróżniają się również placówki z naszej dzielnicy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Klient 3 7 miesięcy temu

   Trzy jeże głos oddany i życzę powodzenia aktualnie 5 miejsce

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~abc123 2 7 miesięcy temuocena: 100% 

   A gdzie Księgarnia na ul. Kazury?? wspaniale prowadzona, wszystko mozna zamówić i na następny dzień juz jest!!!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Psusjsh 1 7 miesięcy temu

   Nie bierze udziału w konkursie.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.307 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021