REKLAMAA1 TEFAL 18.03.2021 - 17.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (JR-G nr 17 (Ursynów))

  Dzięki czujności sąsiadów i szybkiej interwencji strażaków udało się uratować z opresji 78-letniego mieszkańca bloku przy Kulczyńskiego. Mężczyzna zasłabł, a przewracając się uderzył o szafkę. Do rana czekał na pomoc.

  Przed południem ursynowscy strażacy zostali wezwani do jednego z bloków na Imielinie. W nocy, około godz. 4, w swoim mieszkaniu zasłabł 78-letni mężczyzna. Wstał, poszedł do kuchni, a gdy chciał wrócić do pokoju, po drodze upadł i uderzył kręgosłupem w szafkę. Aż do rana leżał na podłodze. Nie mógł się nawet ruszyć, by sięgnąć po telefon i wezwać pomoc.

  - Usłyszała go sasiadka z naprzeciwka. Wezwano nas, a później my wezwaliśmy pogotowie. Mężczyźnie udzieliliśmy pierwszej pomocy medycznej - mówi asp. sztab. Leszek Borlik, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 17 w Warszawie.

  78-latek został przewieziony karetką do szpitala, gdzie pozostanie pod opieką lekarzy. Kolejny raz okazuje się, że dobry sąsiad to skarb!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 43

  • 26
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 7
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3746 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021