REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 czerwca 2019, 15:49 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  W ubiegłym roku ponad 400 tys. osób czytało jednocześnie w różnych miejscach Polski. W tym roku Ursynów dołącza do akcji „Jak nie czytam, jak czytam!”. W biciu rekordu może wziąć udział każdy. Zbiórka w sobotę o 13:00 pod Kopą Cwila podczas Dni Ursynowa.

  - Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnego czytania! Pokażcie dorosłym, że lubicie czytać i co lubicie czytać – zachęcają organizatorki akcji "Jak nie czytam, jak czytam!” na Ursynowie.

  Pomysłodawcą i głównym organizatorem wydarzenia jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, od 29 lat jednego z najpopularniejszych czasopism dla nauczycieli, natomiast organizatorami przedsięwzięć w poszczególnych miastach – biblioteki szkolne i publiczne.

  Od czterech lat, co roku ponad 2 tys. placówek w całym kraju bierze udział we wspólnym czytaniu i wciąż dołączają kolejne biblioteki, w tym Ursynoteka. Nasza dzielnicowa sieć bibliotek będzie podczas Dni Ursynowa, zachęcała na swoim stoisku, aby jak największa liczba uczestników wzięła udział ogólnopolskiej w akcji.

  Aby dołączyć do bicia rekordu trzeba przynieść swoją ulubioną książkę lub skorzystać z wypożyczonej na miejscu, choć organizatorzy zachęcają do czytania własnych lektur, i przyjść do namiotu Ursynoteki w sobotę na kilka minut przed 13:00.

  - Chętnych zapraszamy wcześniej – rozdamy Wam numery rejestrujące, żebyśmy mogli zliczyć biorących udział w akcji. Nie ma limitu czasowego, ale myślę, że 10-15 minut czytania to maksymalny „wymagany” czas – mówi Aneta Maciejczuk z Ursynoteki.

  Czy padnie nowy rekord Polski? Nawet jeśli nie, to jest szansa na ustanowienie pierwszego rekordu Ursynowa!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3232 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek--01-06----30-06-2020