REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Pokazy agility i tresury, porady ekspertów, sąsiedzkie plotki przy darmowej przekąsce, a przede wszystkim cała masa merdających ogonów. Na pikniku „Ursynów dobry dla zwierząt” wszystkie pupile były mile widziane!

  Duże, małe, rasowe i kundelki, psy i koty - na dziewiątym pikniku edukacyjnym na Łące Olkówka bawili się nie tylko mieszkańcy, ale także ich czteronożni przyjaciele.

  - W tym roku jesteśmy w tej lokalizacji po raz drugi, jest zdecydowanie więcej ludzi niż ostatnio – mówiła jedna z organizatorek patrząc na napływający stale tłum.

  Zwierzaki mogły liczyć na miskę wody, darmową przegryzkę i całe mnóstwo zupełnie gratisowego głaskania, drapania za uchem i poklepywania. Ich bezdomni przyjaciele korzystając z okazji szukali nowych właścicieli. Stoiska adopcyjne miało kilka fundacji, które szukały domów nie tylko dla psów i kotów, ale także dla świnek morskich i królików. Eksperci chętnie dzielili się swoją wiedzą dotyczącą opieki na zwierzętami.

  Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, które szalały na dmuchańcach, ale także z dużym zapałem samodzielnie budowały karmniki i brały udział w zajęciach plastycznych.

  - Na stoisku "Schroniska na Paluchu" jest świetny konkurs edukacyjny. Córka wygrała grę. Chodzimy od namiotu do namiotu, spędzimy tu chyba cały dzień – mówi Mariola, która pierwszy raz trafiła na piknik. – Bardzo podoba mi się to, że ludzie przychodzą ze swoimi psami. Następnym razem my też weźmiemy naszego – dodaje.

  A psów rzeczywiście nie brakowało, co widać w naszej galerii zdjęć:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 25

  • 19
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2837 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-05----10-06-2019