REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AŁ)

  Akcja "Alert dla zwierząt" zakończyła się wielkim sukcesem. Mieszkańcy Ursynowa nie zapomnieli o potrzebujących psach i kotach. Do schronisk trafi ponad pół tony karmy, to dużo więcej niż przed rokiem. Zwierzaki dostaną też m.in. koce i zabawki.

  To była juz siódma zbiórka, tym razem kosze na dary dla zwierząt stały nie tylko w ratuszu, ale też w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy kajakowej i w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy Dereniowej. Być może to właśnie przyczyniło się do rekordowego wyniku. Przed rokiem udało się zgromadzić 391 kilogramów karmy, a tym aż 571.

  Przez niemal miesiąc ursynowianie przynieśli: 306 kg karmy suchej, 104 kg karmy w puszkach dla psów, 76 kg karmy w puszkach dla kotów i 85 kg makaronu, kaszy i ryżu. W koszach znalazły się również zabawki, obroże, szelki i kagańce. Wśród darów nie zabrakło też koców, poduszek i pledów, które ułatwią zwierzakom przetrwanie surowych, zimowych temperatur.

  - Bardzo nas cieszy, że akcja cieszyła się jeszcze większym powodzeniem, niż w poprzednim roku i dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy ją wsparli - mówi rzecznik ratusza Barbara Mąkosa-Stępkowska.

  W czwartek (17 stycznia) Fundacja Karuna odbierze z urzędu dzielnicy dary dla kotów. Rzeczy zebrane dla psów zostaną przekazane do schroniska w Celestynowie, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2898 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019