REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Zwycięzcy Mistrzostw Ursynowa w Brydżu Sportowym i burmistrz dzielnicy

  Zwycięzcy Mistrzostw Ursynowa w Brydżu Sportowym i burmistrz dzielnicy (NOK)

  Ursynów brydżem stoi! Jak silna jest dzielnicowa reprezentacja i jak popularny u nas ten sport można było się przekonać na podsumowaniu ubiegłorocznych VIII Mistrzostw Ursynowa o Puchar Burmistrza. W spotkaniu udział wzięło ponad 140 osób.

  W Natolińskim Ośrodku Kultury działa niezwykle prężna sekcja brydża sportowego. Każdego tygodnia miłośnicy tej gry spotykają się przy stolikach. Grają zarówno młodzi jak i Ci starsi. 

  Co miesiąc każdego roku odbywają się mistrzostwa dzielnicy w brydżu pod honorowym patronatem burmistrza.  Mistrzem i zdobywcą pucharu w ubiegłym roku został Krzysztof Kobyliński (przed Adamem Suwikiem i Sylwestrem Cieślakiem). Najlepszą zawodniczką 2014 roku została (drugi raz z rzędu) międzynarodowa arcymistrzymi Irena Chodorowska, a najlepszym ursynowianinen - Roman Krzemień. 

  Zwycięzcy podczas wtorkowej gali w NOK dostali nagrody rzeczowe i puchary ufundowane przez urząd dzielnicy a burmistrz Robert Kempa zainaugurował pierwszy turniej tegorocznych, dziewiątych już mistrzostw edycji 2015.

  Seniorzy też mogą grać w brydża w NOK!

  Sekcja Brydża NOK od lutego rozpoczyna drugi etap programu "Brydż 60+" skierowanego właśnie do seniorów chcących miło spędzić czas, pograć lub nauczyć się gry i poznać nowych znajomych. Na Ursynowie spotkania będą prowadzić utytułowani brydżyści i wykładowcy - m.in. Jan Chodorowski, Janusz Połeć czy Arkadiusz Ciechomski. Program realizowany będzie w dwóch grupach: zaawansowanej i początkującej. 

  Zajęcia praktyczne dla tej pierwszej rozpoczynają się 12 lutego i prowadzone będą w każdy drugi i czwarty czwartek  miesiąca do końca maja od 13.00 do 16.00. Zajęcia teoretyczne dla tej grupy - w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca od godz.13.00 do 15.00.

  Grupa początkująca rozpocznie zajęcia 6 marca i prowadzone będą we wszystkie piątki miesiąca do końca maja od godz. 15.00. Zapisy przyjmowane są telefonicznie mailowo: stwzorek@wp.pl lub tel. 509 57  82 84. Wpisowe 20 złotych. Każdy otrzyma podręcznik do nauki gry w brydża sportowego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5083 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022