REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Ursynowscy karatecy zaprezentowali się świetnie podczas MWM w Ojrzanowie

  Ursynowscy karatecy zaprezentowali się świetnie podczas MWM w Ojrzanowie (ASiK Justyny Marciniak)

  Młodzi adepci karate z Ursynowa wywalczyli historyczne medale Mistrzostw Województwa Mazowieckiego. Mieszko Żelazny zdobył złoto, zaś Wioletta Świostek i Zofia Lubecka stanęły na drugim stopniu podium w swoich kategoriach.

  Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego odbywały się w Ojrzanowie. W rywalizacji wzięło udział 250 wyselekcjonowanych zawodników z 11 klubów z całego województwa. Reprezentacja ursynowskiej Akademii Sportu i Karate poradziła sobie znakomicie.

  - Mamy mistrza Mazowsza w karate tradycyjnym! Mieszko Żelazny został mistrzem w formie kata, dodatkowo zdobył też brąz w kumite. Wioletta Świostek została wicemistrzynią w kata, dorzuciła do tego brąz w kumite, a Zofia Lubecka również sięgnęła po wicemistrzostwo w kata - wyjaśnia Justyna Marciniak z Akademiii Sportu i Karate, mistrzyni świata z Ursynowa, pod której opieką trenują młodzi sportowcy.

  Mieszko Żelazny na co dzień trenuje w Dojo Warchałowskiego w Szkole Podstawowej nr 323, dziewczęta zaś szkolą się w Dojo DOK Ursynów przy ul. Kajakowej 12B.

  Start w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego jest historycznym osiągnięciem dla wielu młodych sportowców - chodzi nie tylko o prestiż i medale. Zawodnicy zdobyli cenne doświadczenia i zaprezentowali się w środowisku karateków. - Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, ponieważ mistrzostwa mazowieckie są jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski - dodaje Justyna Marciniak z ursynowskiej Akademii Sportu i Walki.

  (źródło: www.sport.ursynow.pl)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2665 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019