REKLAMAA1-TrzejMuszkieterowie(12)-od-28-12-2017-do-07-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Lokalni muzycy kolejny raz mogą wystąpić na scenie i poczuć się jak gwiazdy. Zapisy na trzecią edycję Ursynów Music Fest potrwają do końca marca. Ursynowska Młodzieżowa Rada Dzielnicy zaprasza początkujących artystów, którym marzą się regularne koncerty - główną nagrodą jest występ podczas Dni Ursynowa 2017. 

  Grasz na bębnach, śpiewasz, a może trąbka, gitara albo smyczki? Jeśli jesteś instrumentalistą, wokalistą albo masz cały zespół - Ursynów Music Fest jest właśnie dla Ciebie. 

  Inicjatywa ma promować młodych i zdolnych z dzielnicy. Pierwszą edycję konkursu wygrał zespół Mith, rok temu najlepszy był duet Paperskin. 

  W tegorocznej edycji mogą startować mieszkańcy Ursynowa między 13. a 25. rokiem życia oraz uczniowie dzielnicowych szkół. Jeśli chodzi o zespoły - przynajmniej jeden muzyk powinien mieszka lub uczyć się na Ursynowie.

  - Do nagrody głównej, czyli występu na Dniach Ursynowa 2017, dodaliśmy jeszcze jeden koncert - zwycięzca pojawi się również na uroczystościach związanych z obchodami 40-lecia Ursynowa - mówi Łukasz Śliwa, przewodniczący Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ursynów.

  Zgłoszenia są przyjmowane do 31 marca - wystarczy napisać pod adres: konkursmuzyczny@ursynow.pl. Wszelkich dodatkowych informacji o konkursie udzielają członkowie Młodzieżowej Rady Dzielnicy. Pytania kierujemy pod ten adres: mrdu@radni.um.warszawa.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~socjalista emeryt 3 10 miesięcy temuocena: 100% 

   dzielnica to chyba nie ma co z hajsem robić! Kuźwa weźcie sie za problemy zwykłych obywateli! Mi z kranu cieknie już od miesiąca a nie mam czasu tego naprawić kuźwa przyszłaby jedna z drugę panie urzędniczki i mi zrobiły kuźwa bo co to jest żeby sie lało sąsiadowi na łeb tyle czasu?

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~anarchol 2 10 miesięcy temuocena: 100% 

   Paździerz jakich mało! Autentyczne kapele grają w undergroundzie a nie za kasę urzędasów. Ratusza dotyki czyni cię pariasem i śmieciem.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkanka 1 10 miesięcy temuocena: 0% 

   Brawo, popieram wszelką inicjatywę z udziałem dzieci i młodzieży.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1157 sekundy
  REKLAMA